آشنا كردن مردم با جانفشاني هاي فعالان در عرصه اطلاع رساني مهم ترين هدف اين همايش است

خانه خبرنگاران خلاق جوان در قالب همايشي باحضور شخصيت هاي فرهنگي كشور ، عصر امروز ، ياد و خاطره پنج خبرنگار و عكاس شهيد هشت سال دفاع مقدس را گرامي داشته و از خانواده آنان تجليل وتقدير مي كند .

 

احمد ابراهيمي ، دبير اجرايي" نخستين همايش تجليل از شهداي خبرنگار و عكاس" ، در گفت وگو با خبرنگار فرهنگي "مهر " ، تأكيد كرد : حفظ نام و ياد شهداي اين عرصه كه حين خدمت به خلق و در راه انجام وظيفه جان خود را از دست داده اند ، مهمترين هدفي است كه برگزاري اين همايش بزرگ را موجب شده است .
وي يادآور شد : از آنجا كه ما به طور مستقيم با اقشار مختلف مردم در ارتباط هستيم لازم است به شيوه هاي مطلوب و ارزشمند بستري را فراهم آوريم تا همگان با رشادتها و جان فشاني هاي  فعالان در عرصه اطلاع رساني كه براي پاسداري از آرمانهاي مقدس خود و هوطنانشان جانفشاني كرده اند ،  آشنا شوند .
دبير اجرايي همايش تجليل از شهداي خبرنگار و عكاس، همچنين ارج نهادن به آرمانها شهداي دفاع مقدس را از ديگر اهداف برگزاري اين همايش عنوان كرد وافزود : بي ترديد آشنا ساختن عموم مردم با اهداف بالا و والاي شهدا و ايجاد زمينه و موقعيت مناسب براي  الگو گرفتن ازرشادتها و جانفشاني هاي آن بزرگواران رسالتي است كه ما به عنوان عضو كوچكي از جامعه اطلاع رساني كشور بر عهده داريم و اميد است در اين راه، به نحوي مطلوب فعاليت كنيم .
وي تقدير از خانواده هاي شهيدان كاظم اخوان ، مرتضي آويني ، محمود صارمي ، سعيد جان بزرگي ، گودرزي و رهبر را از برنامه هاي ويژه همايش تجليل از خبرنگاران و عكاسان شهيد اعلام كرد و گفت : متأسفانه نتوانستيم با خانواده شهيد اخوان ارتباط برقرار كنيم اما به طور غيابي از شهيد اخوان و خانواده بزرگوار ايشان تجليل و تقدير خواهد شد .
ابراهيمي همچنين معرفي عكاس منتخب هشت سال دفاع مقدس را از ديگر برنامه هاي همايش عنوان كرد و افزود : "جواديان " ، عكاسي است كه به عنوان منتخب و برتر معرفي شده و تعدادي از عكس هاي وي نيز به صورت اسلايد نمايش داده مي شود .
دبير اجرايي نخستين همايش تجليل از شهداي خبرنگار و عكاس گفت : نمايش عكس هاي عكاسان شهيد از ديگر برنامه هايي است كه به طور حتم مورد توجه حاضران در مراسم قرار خواهد گرفت .
وي ، رئيس كميسيون فرهنگي سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران ، شهردار منطقه 6 ، نمايندگاني از شوراي شهر ،  نمايندگاني از سپاه ، اعضاي بنياد فرهنگي روايت و همچنين نماينده وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي را كه حامل پيام وي خواهد بود  از شخصيت هاي فرهنگي حاضر در مراسم اعلام كرد .
گفتني است نخستين همايش تجليل از خبرنگاران وعكاسان شهيد ساعت 17 امروز، در بوستان نظامي گنجوي ، بالاتر از پارك ساعي برگزار مي شود .

کد خبر 17593

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha