بيانيه  بنياد حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس به مناسبت سالگرد آزادسازي پاوه

گروه دفاع مقدس خبرگزاري مهر : در بيانيه بنياد حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس از آحاد مردم ارجمند ايران اسلامي خواسته شده تا با حفظ و صيانت و زنده نگه داشتن حماسه هاي بي بديل انقلاب و هشت سال دفاع مقدس به كرامت و اصالت ديني و ملي خويش ارج نهند .

بنياد حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس به مناسبت سالگرد آزادسازي پاوه از دست ضد انقلاب بيانيه اي بدين شرح صادر نمود:

انقلاب اسلامي در مسير شكوفايي و شكوهمندي خويش ، ابتلائات و مواقف سخت و سهمگين را پشت سر نهاده كه غائله كردستان و شهر حماسه ساز پاوه در اوج آن قرار دارد .

زماني كه نهال انقلاب با رشادت فرزندان غيور اين مرز و بوم ، قصيده بلند پيروزي را سرداده بود خناثان داخلي و ضد انقلاب ، با حمايتهاي بي شائبه دشمنان و زخم خوردگان انقلاب اسلامي با برافروختن آتش فتنه و خود مختاري تلاش همه جانبه و خطرناكي را آغاز كردند تا كردستان را از مام ميهن جدا نمايند ، ليكن از آنجا كه مكر وكينه دشمنان بنا به نص صريح قرآن كريم هميشه كور و ابتر است و اين اراده و مكر خداوندي است كه غالب و پيروز است . اين بار نيز توطئه اجانب با تلاش بي وقفه تمامي اركان نظامي و مردمي از جمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامي مفتضح و نقش بر آب گرديد.

در ادامه اين بيانيه آمده است:

پيام مهم و انقلابي حضرت امام(ره) براي شكستن محاصره پاوه و سركوب ضد انقلاب بگونه اي بود كه مي توان به وضوح اقتدار و قاطعيت رهبري آزاده و توانمند را از آن درك كرد .

در اين راه شهيدان والامقامي از جمله شهيد چمران ، اصغر وصالي ، همت ، بروجردي ، كاظمي ، خرازي ، آبشناسان ، صياد شيرازي   و دلير مردان نام آشناي ديگري با تلاش خالصانه خويش سعي وافر در پاكسازي اين خطه تابناك ايران اسلامي نمودند تا همواره عزت و شوكت ايران اسلامي حفظ و پاينده بماند گرچه خون مطهر عده اي نيز در جريان اين حماسه سترگ همانند 25 پاسدار مجروح بيمارستان پاوه كه بي رحمانه بدست ضد انقلاب به شهادت رسيدند تقديم آستان و آرمانهاي انقلاب گرديد.

در پايان اين بيانيه آمده است:

بنياد حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس در سالگشت آزادي شهر پاوه ضمن گراميداشت ياد و خاطره جانفشانيها و شهادت شهيدان ارجمند اين حماسه بزرگ به ويژه شهيد دكتر مصطفي جمران و شهيد اصغر وصالي از آحاد مردم ارجمند ايران اسلامي مي خواهد تا با حفظ و صيانت و زنده نگه داشتن حماسه هاي بي بديل انقلاب و هشت سال دفاع مقدس به واقع كرامت و اصالت ديني و ملي خويش را ارج نهند كه در اين صورت هيچ دشمن بدانديشي ديگر جرات تجاوز و تعدي به خاك مقدس جمهوري اسلامي را نخواهد داشت .

کد خبر 17596

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha