مراسم معارفه هفتمين دوره اعضاي شوراهاي صنفي دانشجويان دانشگاه فردوسي مشهد در سالن آمفي تئاتر دانشكده مهندسي اين دانشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار حوزه و دانشگاه "مهر" در مشهد، اين مراسم كه مختص توديع اعضاي شوراهاي صنفي دوره ششم و معارفه اعضاي دوره هفتم آن بود با حضور رياست و معاون دانشجويي و فرهنگي دانشگاه و جمعي از اساتيد برگزار شد.

در اين مراسم دكتر كامران داوري - معاون دانشجويي و فرهنگي اين دانشگاه - با ايراد سخناني اظهار داشت : شوراي صنفي، واحدي دانشجويي است و دانشگاه فردوسي مشهد اولين دانشگاه در سطح كشور است كه در حدود 6 سال قبل اساسنامه آن را تدوين نمود.

وي در ادامه افزود : از جمله وظايف اين شورا كاناليزه كردن درخواست هاي دانشجويان به سمت مسئولان و ايجاد تعامل دو طرفه بين دانشجويان و مسئولان براي درخواست كارهاي شدني دانشجويان است.

گفتني است در پايان مراسم اعضاي صنفي ششم دانشجويان اين دانشگاه با اعتراض از برخورد بد مسئولان با دانشجويان و وضعيت بد بهداشتي و امنيتي خوابگاه ها با توجه به كمبود امكانات رفاهي آنها و همچنين عدم وجود مواد اوليه مناسب براي مصرف در سلف دانشگاه و عدم صرف بودجه هاي اختصاص داده شده به امور دانشگاه و دانشجويان، خواستار رسيدگي و توجه بيشتر مسئولان به اين امور شدند.

کد خبر 176064

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 6 =