سيستم مديريت كارآفريني تشكيل مي شود

عضو شوراي شهر تهران گفت :سيستم مديريت كارآفريني به منظور ياري رساندن به جوانان جوياي كار و ايجاد فضاي مناسب براي اشتغال آنان تشكيل مي شود.

منظر خير حبيب الهي در گفت و گو با خبرنگار اجتماعي خبرگزاري مهر افزود: مشكل بيكاري يكي مسائل اساسي كشور است كه ريشه بسياري از ناهنجاري ها و آسيب هاي اجتماعي را  بايد در اين مسئله جست و جو كرد به همين علت يكي ازدغدغه هاي اصلي شوراي شهر تهران ساماندهي كارآفريني و كمك به رفع اين معضل اجتماعي با توجه به  وجود نيروي عظيم انساني  آماده به كار است .

 وي ادامه داد: شوراي شهر تهران به منظور ساماندهي كارآفريني در تهران تلاش مي كند با اجراي سيستم مديريت كارآفريني به عنوان حلقه وصل سرمايه داران و جويندگان كارعمل كند و به اين ترتيب نيروي عظيم جوانان را به سرمايه داران معرفي كند.

 وي گفت : عده زيادي از سرمايه داران ازسرمايه هاي خود در زمينه كارآفريني بهره لازم را نمي برند ، در عين حال جوانان زيادي هسنتند كه داراي تخصص و نوآوري هايي هستند و در صورتي كه سرمايه لازم در اختيار آنان  قرار بگيرد مي توانند با اجراي طرحها و ابتكارات خود منشا كار و حركتهاي قابل ملاحظه اي در جامعه باشند.

وي افزود: با توجه به اينكه  شوراي شهر كاركرد نظارتي دارد و وارد مسائل اجرايي نمي شود تلاش مي كنيم  با شناسايي افراد سرمايه دار و جوانان جوياي كار  توانمند و خلاق،  زمينه كارآفريني  و حضور آنان را در فعاليتهاي اجتماعي فراهم كنيم .

 وي ادامه داد : شوراي شهر با اجراي اين  طرح  در واقع به عنوان يك حلقه واسطه ميان افراد جوياي كار و سرمايه داران علاقه مند به كارآفريني عمل مي كند و با  جمع آوري ا طلاعات لازم  در اين زمينه سهم خود را براي كاهش معضل بيكاري و مسائل ناشي از آن  ايفا مي كند.

کد خبر 17631

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha