50 کلانتری و پاسگاه در استان البرز نوسازی شد

کرج - خبرگزاری مهر: فرمانده نیروی انتظامی البرز گفت: در راستای اجرای نهضت عمرانی، 50 پاسگاه و کلانتری در استان نوسازی و بهسازی شد.

سردار احمدعلی گودزی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: طرح خوشایندسازی کلانتری ها و پاسگاه های استان البرز  به منظور ارتقای امنیت اجتماعی، رعایت حقوق شهروندی، سامان بخشیدن به امور عملیاتی، ایجاد روحیه نشاط در کارکنان و پرسنل نیروی انتظامی و ساماندهی کلانتری ها و پاسگاه های استان انجام شد.

امیر گودرزی ادامه داد: با توجه به این که در گذشته به وضعیت پاسگاه ها و کلانتری های انتظامی در سطح استان کمتر توجه می شد و وضعیت پاسگاه ها و کلانتری ها به عنوان خط مقدم اقدامات و عملیات نیروی انتظامی در شأن جایگاه کارکنان و مردم شهید پرور جای جای کشور عزیزمان نیست.

وی ادامه داد: با اجرای طرح نهضت عمرانی و خوشایندسازی محیط خدمتی با محیا شدن محیطی مناسب و خالی از هرگونه آلودگی منزلت و شان نیروی انتظامی بیش از پیش جلب توجه قرار می گیرد.

وی ارتقای برنامه های فرهنگی - تربیتی، بهبود تغذیه خوراک و پوشاک سربازان، بهبود کیفیت برنامه های آموزشی در طول خدمت سربازی را از دیگر اهداف طرح خوشایند سازی خدمت سربازی برشمرد و گفت: از خیرنی که در طرح خوشایند سازی کلانتری ها مارا همراهی کردند تشکر می کنیم.

وی تاکید کرد: کلانتری ها و پاسگاه ها نقطه آغاز مبارزه و برخورد پلیس با مجرمان و متخلفان بوده و در نهایت سدی در مقابل اعمال مجرمان و نهاد عینی برقراری نظم و امنیت در جامعه است.

وی همچنین از راه اندازی 4 کلانتری در آینده نزدیک در این استان خبر داد و گفت: برنامه آینده مان این است که تعداد کلانتری ها را در سطح استان افزایش دهیم.

امیرگودرزی با اشاره به اینکه سرعت عمل پلیس یکی از راه های مقابله و مبارزه با جرائم مختلف است، تاکید کرد: قرار است موتور سوارانی را آموزش دهیم که بتوانند با حضور به موقع و سریع تر در محل به جرائم ارتکابی رسیدگی کنند.

کد خبر 1766508

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 12 =