مدیرکل جدید دفتر برنامه ریزی استانداری قزوین منصوب شد

قزوین- خبرگزاری مهر: با صدور حکمی از سوی استاندار قزوین ابوالفضل یاری سیسی به عنوان مدیرکل جدید دفتر برنامه ‌ریزی و بودجه استانداری منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، استاندار قزوین، ابوالفضل یاری را برای مدیریت جدید دفتر برنامه ریزی و بودجه استانداری انتخاب کرد.

در حکم احمد عجم خطاب به مدیرکل جدید دفتر برنامه ‌ریزی و بودجه  استانداری آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی، به موجب این ابلاغ به پست شماره 132-17 تحت عنوان مدیرکل دفتر برنامه ‌ریزی و بودجه منصوب می شوید.

امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمانها و دستگاههای کشوری و لشگری استان و بهره گیری از استعداد و توانمندی نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی ایران، اجرای برنامه های دولت مهرورز و عدالت گستر و خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید.

در حکم استاندار قزوین خطاب به ابوالفضل یاری، بر پیگیری ارتقاء پایه اعتباری استان، رعایت و صلاح سازمان و دستگاههای اجرایی و اصل صرفه جویی، حرکت بر محور برنامه با اولویت اقتصاد مقاومتی، نظارت بر عملکرد بودجه‌ای دستگاهها و دریافت گزارش های مستمر و نوبه‌ای، رعایت اولویتها و هدایت بودجه به گونه‌ای که منجر به جبران کاستیهای بخش تولید و ارتقاء کیفی آن شود مورد تاکید قرار گرفته است.

کد خبر 1766566

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 12 =