نقش زندانها در تأمین نظم و امنیت جامعه انکار ناپذیر است

کرمانشاه – خبرگزاری مهر: استاندار کرمانشاه گفت: نقش زندانها در تأمین نظم و امنیت جامعه انکار ناپذیر است وبایستی به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرند.

به گزارش خبرگزاری مهر، اژدر اسدبیگی مدیرکل زندانهای استان با سید دادوش هاشمی استاندار کرمانشاه دیدار و در راستای بهبود وضعیت مراکز تأمینی وتربیتی استان بحث و گفتگو کردند.

در این دیداردادوش هاشمی نظم وامنیت را زیر بنای همه امور اقتصادی - اجتماعی دانست و گفت: باتوجه به نقشی که مراکز تأمینی و تربیتی در حفظ نظم و امنیت جامعه دارند زندان ها بایستی با اولویت و بصورت ویژه مورد توجه قرار گیرند.

استاندار کرمانشاه با اشاره به دیدار از مراکز تأمینی و تربیتی استان وسختی و مشقات کار حوزه زندانبانی اظهار داشت: زندان ها در حفظ وتأمین نظم وامنیت جامعه نقش بسیار حساس وخطیری به عهده دارند و بایستی در جهت ارتقای اقتدار زندان ها و توسعه فعالیت های اصلاحی و تربیتی این مراکزبیش از پیش تلاش و مورد توجه وحمایت قرار گیرند.

هاشمی با ابراز رضایت از وضعیت موجود زندان ها ی استان افزود: علیرغم کمبود فضای فیزیکی وتراکم آمار کیفری زندان های استان بحمد الله با اهتمام و کوشش مستمر مسئولان وکارکنان خدوم زندان ها فعالیت های بسیار خوبی در راستای اصلاح و تربیت و ایجاد زمینه تغییر نگرش مددجویان صورت پذیرفته و برای رسیدن به اهداف مورد نظر بایستی نیازهای زندان ها بصورت ویژه مورد توجه و مرتفع گردد.

 

کد خبر 1766776

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 8 =