"آرزه"با مجوز کتبی سازمان لیگ بازی کرد/ سایپایی‌ها می‌توانند استعلام بگیرند

سرپرست تیم استقلال با بیان اینکه ITC بازیکن خارجی جدید این تیم روز پنجشنبه در اختیار سازمان لیگ قرارگرفته،گفت:با مجوز کتبی سازمان لیگ از این"ویسنته آرزه" در دیدار با سایپا استفاده کردیم و اگرنهه ناظر بازی،اجازه استفاده ازوی را نمی داد.

میرشاد ماجدی در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به این ادعا که "ویسنته آرزه ماچادو" بازیکن جدید این تیم بدون داشتن کارت بازی در دیدار تیم های فوتبال استقلال و سایپا حضور پیدا کرده بود ضمن بیان مطلب فوق گفت: قرارداد "ویسنته" روز سه شنبه یا چهارشنبه  توسط امیری معاون اجرایی باشگاه در هیئت فوتبال تهران و سازمان لیگ ثبت شده است و مدارک این بازیکن به طور کامل تحویل مسئولین مربوطه در سازمان لیگ شده است.

وی در همین خصوص افزود: پس از آن ما بدنبال دریافت ITCاین بازیکن بودیم که با پیگیری هایی که محمدرضا کسایی ، رئیس کمیته بین الملل سازمان لیگ انجام داد روز پنجشنبه ITC وی به دست ما رسید و آن را در اختیار سازمان لیگ قرار دادیم.

سرپرست تیم استقلال تاکید کرد: بنابراین ما با مجوز کتبی که سازمان لیگ در اختیار ما قرار داده از این بازیکن در دیدار با تیم سایپا استفاده کردیم و اگر غیر از این بود شمس، ناظر بازی، اجازه استفاده از این بازیکن را به ما نمی داد اگر هم شبهه ای در این خصوص وجود دارد دوستان در باشگاه سایپا می توانند از سازمان لیگ فدراسیون فوتبال استعلام بگیرند.

کد خبر 1766926

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 2 =