عناوین مستندهای متقاضی شرکت در فیلم فجر اعلام شد

عناوین فیلم های مستند متقاضی شرکت در سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، عناوین فیلم های مستندی که برای شرکت در این دوره جشنواره فجر فرم تکمیل شده تقاضا را به دبیرخانه جشنواره ارائه دادند اعلام کرد.

بدیهی است دبیرخانه جشنواره فیلم فجر پس از ارزیابی و بررسی و انطباق آن ها با مقررات و ضوابط فراخوان جشنواره اقدام لازم را انجام خواهد داد.

مشتی اسماعیل به کارگردانی مهدی زمان پور کیاسری و تهیه کنندگی مهدی زمان پور کیاسری-سمیه زراعت کار، حاج کاظم به کارگردانی مسعود نجفی و تهیه کنندگی مسعود نجفی، سینما بدون سینما به کارگردانی شهرام میراب اقدم- سام ارجمندی و تهیه کنندگی شهرام میراب اقدم- احسان ظلی پور، خانه آفتابی به کارگردانی محمد زارع و تهیه کنندگی محمد زارع، سیاه باز به کارگردانی محمود کاملی و تهیه کنندگی محمود کاملی، ده دقیقه به پنج عصر به کارگردانی محمود کاملی   و تهیه کنندگی محمود کاملی، پروفسورحسابی به کارگردانی  رضا محمدی و تهیه کنندگی مرکز سینمای مستند و تجربی - رضا محمدی.

به زندگی من خوش آمدید به کارگردانی صابر عسگری و تهیه کنندگی صابر عسگری، 1030 به کارگردانی ایمان تحسین زاده و تهیه کنندگی حمید رضا تفته، هنر پیشه اسب ها  به کارگردانی مهدی دلخواسته و تهیه کنندگی مهدی دل خواسته، جهان پهلوان به کارگردانی نیما شایقی و تهیه کنندگی سیامک شایقی، بوی سرب، عطر علف به کارگردانی مانلی شجاعی فرد و تهیه کنندگی   ادهم صفر زاده، من نگهدار جمالی، وسترن می سازم به کارگردانی کامران حیدری  مهرداد منوریان، آراکان زیر آتش به کارگردانی محمود رضا ثانی و تهیه کنندگی محمود رضا ثانی، سور و سوگ دیلمی به کارگردانی فرهاد مهرانفر    و تهیه کنندگی فرهاد مهرانفر.

غبار سرخ به کارگردانی پژمان مظاهری پور و تهیه کنندگی پژمان مظاهری پور، تاناتوس (الهه مرگ) به کارگردانی احمد عبدی و تهیه کنندگی کوروش مختاری، سووز (شوش) به کارگردانی فرشاد اکتسابی و تهیه کنندگی عبدالحمید ارجمند، مرگ عاشقی به کارگردانی مجید معیر و تهیه کنندگی مجید معیر، تیتراژ در سینمای ایران به کارگردانی مهرشاد کارخانی و تهیه کنندگی مهرشاد کارخانی، شرح شیرین به کارگردانی صادق داوری فر و تهیه کنندگی سازمان سینمایی اوج، سکوت به کارگردانی محسن استادعلی و تهیه کنندگی محسن استادعلی- مرکز گسترش، عادت می کنیم به کارگردانی  محسن استادعلی و تهیه کنندگی محسن استاد علی.

انقلاب در قاب به کارگردانی عادل انیسی و تهیه کنندگی مهدی مطهر، سرزمین سواران به کارگردانی سامان مختاری و تهیه کنندگی مهدی مطهر، زخم های نامرئی به کارگردانی محمد تقی یازرلو و تهیه کنندگی Press tv ، شیر و عقاب: روابط ایران و آمریکا از بعد تاریخی ه کارگردانی نادر داودی و تهیه کنندگی پرس تی وی، تهران - ایران به کارگردانی رامین ایثاریان و تهیه کنندگی پرس تی وی، اشتباه به کارگردانی سعید رسولی و تهیه کنندگی Press tv، رییس جمهور به کارگردانی امجد محمد و تهیه کنندگی Press tv، روزی روزگاری به کارگردانی کارمن مارکوئز و تهیه کنندگی Press tv

رنگ آب به کارگردانی کارمن مارکوئز و تهیه کنندگی  پرس تی وی، ارتباط اسرائیلی به کارگردانی کارمن مارکوئز و تهیه کنندگی پرس تی وی، خاورمیانه به کارگردانی  فیل ریس و تهیه کنندگی پرس تی وی، گرفتار: صداهایی از 997 و تهیه کنندگی Press tv، چه کسی امریکا را اداره می کند به کارگردانی دینیل شتر و تهیه کنندگی پرس تی وی، برداشت اول به کارگردانی سید خسرو حسینی و تهیه کنندگی  سید خسرو حسینی، کیمیاگر به کارگردانی نیما حسنی نسب و تهیه کنندگی نیما حسنی نسب
مدرسه پهلوانی به کارگردانی  مهدی زینلی و تهیه کنندگی مهدی زینلی، برکه زندگی به کارگردانی مهدی زینلی  و تهیه کنندگی مهدی زینلی - مهدی بیژن فر.

سانس ویژه  به کارگردانی عباس برهان و تهیه کنندگی محمد تقی کاسه ساز، آواز دریانوردان خلیج فارس  به کارگردانی علیرضا قاسم خان و تهیه کنندگی بیژن میرباقری، من نهاوندم به کارگردانی علیرضا کیانی و تهیه کنندگی علیرضا کیانی، از سنیز تا سیراف به کارگردانی بهروز فرجی و تهیه کنندگی مرکز سینمای مستند و تجربی، در آفتاب شمس به کارگردانی ارد عطار پور و تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فریادهای روهینگیا به کارگردانی جواد مزد آبادی   و تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، یک آن  به کارگردانی رایا نصیری و تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، ایران هراسی به کارگردانی عباس لاجوردی طوسی و تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

سبز، سپید، سرخ به کارگردانی سید محمد رضا هاشمیان و تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، ملخی غول شد به کارگردانی محمد تقی فهیم و تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، راه ولایت به کارگردانی مهدی اسدی و تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، کلام خدا به کارگردانی پناه برخدا رضایی و تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، وظیفه عمومی به کارگردانی مهدی قربان پور و تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، هیچ بزرگ به کارگردانی احمد سید کشمیری و تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، راننده روباه  به کارگردانی آرش لاهوتی و تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، خونه  به کارگردانی خدایار قاقانی و تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

رد پا به کارگردانی مهرداد گودرزپور و تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، شناسنامه  به کارگردانی سید محمد رضا هاشمیان   و تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، آیین های بختیاری به کارگردانی هوشنگ صالحی پور و تهیه کنندگی   مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، صندلی شماره 257 به کارگردانی محسن خان جهانی و تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، پرواز در دایره حضور به کارگردانی مختار شکری پور و تهیه کنندگی مختار شکری پور، خاتم در اوج و فرود به کارگردانی فرشاد احمدی دستگردی و تهیه کنندگی رسول هنرمند، میراث آلبرتا (2) به کارگردانی حسین شمقدری و تهیه کنندگی محمد حسن مددی، سفر به سرزمین نور به کارگردانی حسین ریگی و تهیه کنندگی حسین ریگی
ساحل مادر دریا به کارگردانی سید حسین صافی و تهیه کنندگی سید حسین صافی.

رودخانه لیان به کارگردانی رامتین بالف و تهیه کنندگی رامتین بالف، لاک پشت هام / سهم - امید به کارگردانی کاظم بایرام بخش و تهیه کنندگی کاظم بایرام بخش، کاوش در خلیج فارس به کارگردانی علی عبدی پور و تهیه کنندگی علی عبدی پور، سور و سوگ به کارگردانی مجید عاشقی و تهیه کنندگی محمد داودی، پرندگان در سرزمین برف و آفتاب به کارگردانی فرشاد افشین پور و تهیه کنندگی فرشاد افشین پور، عمود یادگار خوبی یا بیدا به کارگردانی محسن جاوید تجریشی و تهیه کنندگی رضا ناظمی پور
این یادگاری به کارگردانی علی ارکیان و تهیه کنندگی جواد فرحانی، سرزمین سلمان به کارگردانی امیرحسین جوانشیر    و تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

پیامبر طبیعت به کارگردانی مرتضی فرشباف- حسام اسلامی  و تهیه کنندگی حسام اسلامی، اوت (out)  به کارگردانی علی پلم (پناهی جو)  و تهیه کنندگی علی پلم (پناهی جو)، قرآن آرایی به کارگردانی علی نیازمند و تهیه کنندگی علی نیازمند، بازمانده تنیس به کارگردانی بابک مجیدی و تهیه کنندگی بابک مجیدی، فریاد شد آوازبه کارگردانی کتایون جهانگیری و تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، زاغ بور، پرنده بومی ایران به کارگردانی پرهام دیباج و تهیه کنندگی پرهام دیباج،
راز گل آقا به کارگردانی عاطفه تلقانی - علی صالحی و تهیه کنندگی عاطفه تلقانی، غذای بیرون به کارگردانی لقمان خالدی و تهیه کنندگی "حقوقی: موسسه تصویر شهر، حقیقی : جعفر صانعی مقدم، الفبای معجزه گر به کارگردانی سیروس حسن پور و تهیه کنندگی سیروس حسن پور.

بایاری ها  به کارگردانی حجت طاهری و تهیه کنندگی عبدالخالق طاهری، تابه بیرجند به کارگردانی سید مانی میرصادقی و تهیه کنندگی سید مانی میرصادقی، نوار گمشده به کارگردانی محمد جعفر باقری نیا و تهیه کنندگی محمد جعفر باقری نیا، سنجاب ایرانی به کارگردانی مهدی نورمحمدی  و تهیه کنندگی مهدی نورمحمدی، سفر بی پایان به کارگردانی سعید تارازی  و تهیه کنندگی سعیدتارازی، مزرعه ای که روئید و شهر شد به کارگردانی و تهیه کنندگی  یاسر خیر یاسر خیر، معمای عدالت به کارگردانی  رسول صانعی و تهیه کنندگی رسول صانعی، رمه به کارگردانی  حسن بابایی و تهیه کنندگی بهروز شهداد نژاد
افسانه های کردستان به کارگردانی کیوان مجیدی و تهیه کنندگی سیروان مظهری، سنگ مزاری برای برادر شهیدم به کارگردانی رحیم ذبیحی و تهیه کنندگی رحیم ذبیحی.

گرمابه ها در گذر تاریخ به کارگردانی بهمن داوری و تهیه کنندگی مهدی سرتاج، مشروطه اصفهان به کارگردانی فرهاد بردباری و تهیه کنندگی علی اکبر بکتاشیان، چوخا به کارگردانی هادی زارعی- مهدی زارعی و تهیه کنندگی فتح الله حداد- هادی زارعی- مهدی زارعی، ضلع غربی ساختمان پزشکان به کارگردانی سید احسان باقری و تهیه کنندگی سید احسان باقری، کرمان خاستگاه تاریخ به کارگردانی محمد علی اینانلو و تهیه کنندگی محمد علی اینانلو، چشمها را ... به کارگردانی محسن علیخانی  و تهیه کنندگی محسن علیخانی، ناک اوت به کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه کنندگی وحید امیرخانی، نصف النهار سکوت (مستند روایی) به کارگردانی  عباس امینی  و تهیه کنندگی پژمان لشکری پور، درختان سایه گستر به کارگردانی جواد توانا و تهیه کنندگی عبدالکریم عرشی.

بی بی، تولدت مبارک به کارگردانی سید حامد نوبری و تهیه کنندگی حوزه هنری، بهانه ای برای بودن به کارگردانی علی پالیز دار و تهیه کنندگی فرامرز پالیز دار، مال کنون به کارگردانی محمد رضا حاجی پور و تهیه کنندگی محمد حاجی پور، مستند ایل در تاب    به کارگردانی کیوان فهیمی و تهیه کنندگی مرضیه یعقوب وند، جهازات به کارگردانی بهزاد وزیری و تهیه کنندگی بهزاد وزیری، مستند ده اقلیم به کارگردانی  حبیب علوانی و تهیه کنندگی حبیب علوانی، آزار راه بی گرد و غبار به کارگردانی   حسن دهقان کمارجی و تهیه کنندگی حسن دهقان کمارجی، طارم زیبا  به کارگردانی حسن دهقان کمارجی و تهیه کنندگی حسن دهقان کمارجی، زایه له (صدای زنگ کاروان) به کارگردانی علی قادری و تهیه کنندگی علی قادری.

ته ون (تافته) به کارگردانی علی قادری  و تهیه کنندگی علی قادری، به خدا تعظیم می کنم به کارگردانی رضا عاطفی و تهیه کنندگی ناهید دل آگاه، بیداری به کارگردانی احمد صلاح سونی- رمضان صلاح محمد و تهیه کنندگی سازمان توسعه سینمایی سوره حوزه هنری، مقاومت هنرمندانه (3 اپیزود) به کارگردانی اصغر (فرشید) آذری- شهروز توکل-مهدی باقری و تهیه کنندگی سازمان توسعه سینمایی سوره، سینما و بیداری اسلامی به کارگردانی حبیب باوی ساجد، شحنه به کارگردانی بهروز نورانی پور و تهیه کنندگی سازمان توسعه سینمایی سوره، روایت مقاومت به کارگردانی  محمود رحمانی و تهیه کنندگی            سازمان توسعه سینمایی سوره، روایت خرمشهر(2 اپیزود) به کارگردانی آزاده آریا منش- علی خسروی و تهیه کنندگی سازمان توسعه سینمایی سوره.

وال استریت به کارگردانی کوروش سلیم زاده و تهیه کنندگی حسین صابری، والیبال نشسته به کارگردانی حمید رضا زینالی و تهیه کنندگی سازمان توسعه سینمایی سوره، من اکبر اعتماد اتم می شکنم   به کارگردانی احمد رضا گنجه ای/سید وحید حسینی و تهیه کنندگی احمد رضا گنجه ای / سید وحید حسینی، کوچ زود هنگام  به کارگردانی فریدون نجفی و تهیه کنندگی فریدون نجفی
نقاب به کارگردانی مهدی امامی و تهیه کنندگی عین اله خزایی، عمو جان به کارگردانی مهدی امامی و تهیه کنندگی مهدی امامی
مسافران هلن به کارگردانی علی احمدی زرین کلایی و تهیه کنندگی علی احمدی زرین کلایی، صعود به کارگردانی علیرضا بوالی و تهیه کنندگی محسن مقصودی.

اصفهان در بوق کارخانه ها به کارگردانی بهروز ملبوس باف و تهیه کنندگی بهروز ملبوس باف، خانه روشنان به کارگردانی حسن لطفی و تهیه کنندگی حوزه هنری استان قزوین، آلفارد به کارگردانی هوشنگ میرزایی و تهیه کنندگی هوشنگ میرزایی
سرگردون به کارگردانی صابر امامی و تهیه کنندگی صابر امامی، نخ ، سوزن ، زندگی به کارگردانی عباس رافعی و تهیه کنندگی عباس رافعی، از صفر تا صد  به کارگردانی هانیه جوادی منش و تهیه کنندگی هانیه جوادی منش، چه کسی ایلمای را نابود کرد؟ به کارگردانی منصور سرتیپی  و تهیه کنندگی منصور سرتیپی، خرمدره پنجره سبز تاری" به کارگردانی  منصور سرتیپی و تهیه کنندگی منصور سرتیپی.

رصد خانه مراغه به کارگردانی حسین پورستار و تهیه کنندگی حسین پورستار، نبرد افتخار به کارگردانی مسعود طاهریان پور و تهیه کنندگی حسین مختاری فرد، نادر فرزند روح اله به کارگردانی مسعود طاهریان پور و تهیه کنندگی حسین مختاری فرد
خزندگان ایلام به کارگردانی فتح اله امیری و تهیه کنندگی فتح اله امیری، یک شناسایی ناتمام  به کارگردانی سید محمد میرکانی و تهیه کنندگی سید محمد میرکانی، دوره گرد به کارگردانی سید محمد موسوی و تهیه کنندگی سید محمد میرکانی، بچه های دروازه غار به کارگردانی سید محمد میرکانی و تهیه کنندگی سید محمد میرکانی، دخترم باران فرناز به کارگردانی رایا نصیری و تهیه کنندگی  سید محمد میرکانی، پیرمرد به کارگردانی سید جواد میرهاشمی و تهیه کنندگی سید محمد میرکانی.

یک قافله دل به کارگردانی عبدالرسول گلبن و تهیه کنندگی  سید محمد میرکانی، رویای یک روز ابری به کارگردانی       مهنوش شیخی و تهیه کنندگی مهنوش شیخی، خان آخر به کارگردانی گل اندام صفری و تهیه کنندگی انجمن سینمای جوان قزوین
بر خوان مهر به کارگردانی رامین طبری و تهیه کنندگی سید علی شیدایی فر- خانه فیلم عکس طبری، پرتره فیلمساز به کارگردانی لیلا خلیل زاده و تهیه کنندگی ناهید دل آگاه، عکاسخانه به کارگردانی مصطفی شیری و تهیه کنندگی مصطفی شیری- مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، کهن دیار باستان به کارگردانی حجت اله حافظ و تهیه کنندگی شرکت حافظ فیلم.

دست بافته های مادریم به کارگردانی علی فتح لایق زاده و تهیه کنندگی علی فتح لایق زاده، آخرین روزهای زمستان به کارگردانی محمد حسین مهدویان  و تهیه کنندگی حبیب اله والی نژاد، نیمه خاموش به کارگردانی مصطفی حریری و تهیه کنندگی بنیاد حفظ و آثار ارزشهای دفاع مقدس، پرواز صبح یکشنبه به کارگردانی محمود شهبازی   و تهیه کنندگی بنیاد حفظ و آثار ارزشهای دفاع مقدس، هیس ... به کارگردانی مصطفی منصور یار و تهیه کنندگی مصطفی منصور یار، ساعت عمارت خورشید به کارگردانی ارد زند و تهیه کنندگی ارد زند، یک ایوان تماشا به کارگردانی کامران رضایی و تهیه کنندگی سیامک سلیمانی، آواز زندگان به کارگردانی بیژن شکریف و تهیه کنندگی علیرضا حسینی، مم خرس به کارگردانی سیاه بلوچی مهدی چیلانی و تهیه کنندگی مهدی چیلانی.

یکی شور بود یکی شیرین به کارگردانی  محمد رضا خوش فرمان و تهیه کنندگی محمد رضا خوش فرمان، در مسیر علفزار به کارگردانی  حجت اله حافظی و تهیه کنندگی شرکت حافظ فیلم، به نام آزادی به کارگردانی سید محسن موسوی و تهیه کنندگی مرکز فرهنگی میثاق، استار به کارگردانی یاسر شهسواری و تهیه کنندگی محمد کیانی، خاطراتی برای تمام فصول به کارگردانی مصطفی رزاق کریمی و تهیه کنندگی مرتضی رزاق کریمی، آفتاب در سرزمین تای به کارگردانی مجتبی بیطرفان و تهیه کنندگی مجتبی بیطرفان، در جستجوی گمنامی به کارگردانی علیرضا کرمی  و تهیه کنندگی علیرضا کرمی- محمد فراهانی، نقش بافت به کارگردانی سعید نبی- بابک بهداد-حسن نقاشی  و تهیه کنندگی سعید نبی.

نغمه های محمدی به کارگردانی شهرام عمید، محمود ثانی،‌ رضا ایمان  و تهیه کنندگی محمد علی حسین نژاد، بابل، در خس موعود به کارگردانی رحیم مرتضی وند و تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، شما چه کسی هستید به کارگردانی وحید چاووش   و تهیه کنندگی وحید چاووش - مجید مروتپور، آشیانه ای در راه به کارگردانی حسین رحمتی   و تهیه کنندگی حسین رحمتی و در راه مانده به کارگردانی رضا برجی و تهیه کنندگی محمود جوانبخت.
 

کد خبر 1767592

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 6 =