يش بيني وضع هواي كشور در 24 ساعت آينده

سازمان هواشناسي هواي استان تهران و ساير نقاط كشور را صاف تا كمي ابري و در برخي نقاط با غبار صبحگاهي پيش بيني كرد .

به گزارش خبر نگار اجتماعي خبر گزاري مهر هواي سواحل درياي خزر كمي تا نيمه ابري و در برخي نقاط با افزايش ابر و بارندگي پراكنده و مه رقيق صبحگاهي . هواي استانهاي اردبيل ، آذربايجان شرقي و غربي و شمال خراسان صاف تا قسمتي ابري و در برخي نقاط با افزايش ابر، وزش باد و احتمال رگبار و رعد و برق پراكنده پيش بيني مي شود .

هواي استانهاي كرمان ، يزد، شمال سيستان و بلوچستان و جنوب خراسان صاف تا قسمتي ابري در پاره اي از نقاط با افزايش موقتي ابر ، وزش باد و گرد و خاك پيش بيني مي شود  هواي استانهاي هرمزگان ، جزاير تنب كوچك و تنب بزرگ ، ابوموسي ، سواحل خليج فارس صاف تا قسمتي ابري و با  غبار و مه رقيق صبحگاهي همراه خواهد بود . 

 به گزارش اين سازمان هواي جنوب سيستان و بلوچستان و سواحل درياي عمان قسمتي ابري در پاره اي از نقاط با افزايش ابر ، غبار يا مه رقيق صبحگاهي ، هواي استان تهران و ساير نقاط كشور صاف تا قسمتي ابري در برخي نقاط با غبار صبحگاهي پيش بيني مي شود و  حداكثر دماي هواي امروز به 37 درجه سانتيگراد خواهد رسيد .

همچنين به گزارش اين سازمان اهواز با 49 درجه سانتيگراد بالاي صفر و كاشان با دماي هواي 20 درجه سانتيگراد به ترتيب گرمترين و خنك ترين شهر هاي كشور بوده اند .

کد خبر 17683

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha