رئيس كميسيون فرهنگي مجلس در مورد اينكه طرح ساماندهي تبليغات ديني كه قرار بود از سوي مركز پژوهش هاي مجلس تهيه شود در چه مرحله اي است ، با اشاره به اينكه تاكنون فعاليتي در اين زمينه صورت نگرفته ، گفت : كميسيون فرهنگي امسال اين موضوع را با جديت بيشتري دنبال مي كند .

عماد افروغ رئيس كميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي در گفتگو با خبرنگار دين و انديشه "مهر" اظهار داشت : هشت ماه پيش عناوين طرح هايي را كه در اولويت كاري كميسيون است به مركز پژوهش هاي مجلس داديم ولي در اين خصوص كارهاي جدي و لازم صورت نگرفته است .

وي با تأكيد بر اينكه فعاليت جدي ، شايسته و بايسته اي در راستاي خواسته هاي كميسيون فرهنگي از سوي مركز پژوهش هاي مجلس انجام نشده است ، گفت : در نهايت با توجه به اولويتها ، فعاليتها و اقدامات لازم از سوي كميسيون آغاز و تاكنون نتايجي نيز حاصل شده است .

افروغ با اشاره به اينكه كميسيون فرهنگي امسال فعالتر از سال گذشته عمل خواهد كرد ، گفت : در همين راستا از مركز پژوهش هاي مجلس نيز خواسته ايم تا جدي تر و فعالانه تر عمل كرده و نتايج كار را ارائه كند .

رئيس كميسيون فرهنگي مجلس با تأكيد بر اين كه ساماندهي تبليغات نيز از اولويت هاي كاري كميسيون است ، گفت : تلاش مي كنيم طرح مربوط به اين امر را هر چه زودتر تهيه كنيم تا پس از طي مراحل لازم ، اجرايي شود .

آبان ماه سال گذشته ، رئيس كميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي از ضرورت تهيه طرح جامع ساماندهي تبليغات ديني ، به منظور پرهيز از موازي كاري و تكرار خبر داد .

به گفته افروغ قرار بود اين طرح توسط مركز پژوهش هاي مجلس انجام شود .

کد خبر 177293

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 7 =