آسمان کرج بارانی خواهد بود

کرج - خبرگزاری مهر: مدیر کل هواشناسی استان البرز گفت: آسمان کرج طی روزهای آینده بارانی خواهد بود.

منصور رحمانیان در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: هوای کرج طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه 5 و ششم دی ماه سال جاری با بارش باران همراه خواهد بود.

وی ادامه داد: هوای کرج در روز سه شنبه نیمه ابری تا ابری همراه با بارش باران و در ارتفاعات برف و وزش باد همراه خواهد بود که بیشینه دما 10 و کمینه دما پنج درجه سانتیگراد خواهد بود که سرعت باد هفت متر بر ثانیه و از سمت جنوب غربی و شرقی خواهد بود.

وی تصریح کرد: هوای کرج روز چهارشنبه شش دی ماه سال جاری نیمه ابری تا ابری همراه با بارش باران در ارتفاعات با بارش برف و وزش باد همراه خواهد بود که بیشینه دما شش و کمینه دما سه درجه سانتیگراد خواهد بود.

مدیر کل هواشناسی استان البرز گفت: آسمان کرج روز پنج شنبه هفتم دی ماه صاف تا قسمتی ابری خواهد بود که بیشینه دما شش و کمینه دما منفی دو درجه سانتیگراد خواهد بود که سرعت باد سه الی هفت متر بر ثانیه از سمت شمال شرقی و جنوب شرقی خواهد بود.

رحمانیان افزود: آسمان کرج طی روز جمعه صاف تا قسمتی ابری خواهد بود که بیشینه دما هشت و کمینه دما منفی یک درجه سانتیگراد خواهد بود که سرعت باد چهار تا دو متر بر ثانیه و از سمت شمال شرقی و شمال غربی خواهد بود.

وی ادامه داد: هوای کرج در روز شنبه نهم دی ماه سال جاری صاف تا قسمتی ابری به تدریج با افزایش ابر همراه خواهد بود که بیشینه دما 10 و کمینه دما یک درجه سانتیگراد خواهد بود که سرعت باد دو تا چهار متر بر ثانیه و از سمت شمال غربی و جنوب غربی خواهد بود.

مدیر کل هواشناسی استان البرز اظهار داشت: هوای کرج در روز یکشنبه نیز کمی ابری تا نیمه ابری خواهد بود که بیشینه دما 12 و کمینه دما دو درجه سانتیگراد خواهد بود و سرعت باد چهر تا دو  متر بر ثانیه و از سمت شمال غربی و جنوب غربی خواهد بود.
 

کد خبر 1774830

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =