محدودیتهای ترافیکی آخر هفته جاده های کشور اعلام شد

پلیس راه محدودیتهای ترافیکی آخر هفته در جاده های کشور را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه مرور وسایل نقلیه، ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور در روزهای پنجشنبه و جمعه را اعلام کرد.  تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز پنج شنبه  تا ساعت 22 روز جمعه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

 محور کرج- چالوس

تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج- چالوس کماکان ممنوع می باشد. تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 الی 21 روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 21 از 15 کیلومتر بالای مرزن آباد(دزبن) به سمت کرج بصورت یکطرفه است.

 محور هراز

تردد کلیه تریلرها ازمحور هراز کماکان ممنوع است.  تردد کامیونها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 21 روز پنج شنبه و ساعت 6 تا 21 روز جمعه از محور هراز ممنوع است.

محور دماوند

تردد  تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6تا 21 روز جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

 محور زاهدان – زابل


تردد تریلرها و کامیونها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 15 تا 20 روزهای پنجشنبه و جمعه  از محور زاهدان- زابل و بالعکس ممنوع است.

گفتنی است، مرکز کنترل ترافیک پلیس راه راهور ناجا با شماره تلفن 88255555 (ده خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است. 

کد خبر 1792419

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 3 =