عضو باشگاه "خیلی با اراده‌ها" هستم

تهیه کننده، مجری و کارگردان هنری "خونه زندگی" امروز 27 دی در نشستی صمیمانه که در محل روابط عمومی این شبکه برگزار شد، از بهانه‌های خود برای ساخت آیتم "باشگاه با اراده‌ها" گفت.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا بختیاری تهیه کننده برنامه در این نشست گفت: "خونه زندگی" به مسائل مبتلا به جامعه امروز و دغدغه خانواده‌های ایرانی می‌پردازد به همین خاطر در یکی از آیتم‌های پر طرفدار این برنامه با نام باشگاه "با اراده‌ها" به سراغ چاقی رفتیم. موضوعی که به اعتقاد من امروز از دغدغه فردی فراتر رفته و به یک دغدغه ملی تبدیل شده است.

وی افزود: هدف ما ارئه آموزش و یادگیری عمومی مردم است بنابراین "باشگاه با اراده‌ها" قرار نیست روی این سوژه توقف کند. ما در آینده‌ای نزدیک موضوع خانمان سوز اعتیاد را آرام آرام شروع می‌کنیم و با کسانی همراه خواهیم شد که قصد دارند اعتیاد خود را ترک کنند.

دریافت 60 هزار پیامک در یک روز

بختیاری با بیان اینکه باشگاه با اراده‌ها به تازگی فرصتی را فراهم کرده که 25 استعداد 5 تا 8 سال در مدت زمان یکسال 3 زبان زنده دنیا را یاد بگیرند، گفت: این کار توسط دکتر پیرهانی که خود مسلط به 18 زبان دنیاست صورت می‌گیرد. این موضوع با استقبال ویژه و دور از انتظاری از سوی مخاطبان برنامه روبرو شد، به طوری که تنها در یک روز ما 60 هزار پیامک از مردم علاقمند دریافت کردیم.

این تهیه کننده با بیان اینکه تشنگی خانواده‌های ایرانی برای یادگیری بسیار زیاد است، افزود: از دیگر موضوعاتی که این برنامه به آن خواهد پرداخت اراده در آموزش اعضای خانواده است.

بختیاری در پاسخ به این پرسش که  قصد شما از ساخت این آیتم صرفا برنامه سازی است یا خود عوامل برنامه هم از توصیه‌های این بخش استفاده می‌کنند، گفت: نمی‌خواهیم کسی را وادار به رژیم گرفتن کنیم، ما تنها به کسانی کمک می‌کنیم که خود مایل به داشتن اندامی متناسب هستند. خود من تا امروز 23 کیلو وزن کم کرده‌ام و می‌توانم ادعا کنم که عضو باشگاه "خیلی با اراده‌ها" هستم.

امیر جوشقانی مجری "خونه زندگی" نیز با بیان اینکه این برنامه دغدغه خانواده‌های امروز را مورد توجه قرار داده است، افزود: شعار اصلی ما بهبود کیفیت زندگی است، در همین راستا با دعوت از نخبه‌های رشته‌های مختلف قصد داریم تا راهکارهای کاربردی را در راستای نیل به این هدف به  شهروندان ارائه کنیم.

وی افزود: فرق کارشناسان ما با دیگر برنامه ها در این است که آن ها کاربردی صحبت می کنند و این سبب شده که " خونه زندگی " به دل مخاطبان خود بنشیند.

این مجری تصریح کرد: موضوعات این برنامه همگی ماحصل همفکری و تلاش تیم تحقیقاتی برنامه هستند، تیمی که درباره همه موضوعاتی که دغدغه امروز خانواده های ایرانی است پژوهش می کنند تا بتوانند  راهکارهای اصولی به شهروندان ارائه دهند.
وی درباره باشگاه با ارادهها نیز گفت:  تلاش این بخش تغییر شیوه زندگی برای داشتن تناسب اندام است، اما صداقت بنای اصلی این آیتم است، هیچ کس شعار نمی دهد.

جوشقانی درباره عضویت خود در این باشگاه گفت: من از غذا خوردن لذت می برم، همه رستوران های خوب تهران را بلدم، اگر رژیم بگیرم آدم بد اخلاقی می شوم بنا براین همواره بر این موضوع که آدم های چاق خوش اخلاقتر هستند تاکید می کنم  تا سرپوشی بر فراری بودنم از رژیم باشد.

ایده " باشگاه با اراده ها " انحصاری است

در ادامه این نشست ساسان گلستانه، کارگردان هنری برنامه " خونه زندگی " نیز با بیان اینکه ایده باشگاه " با اراده ها" کاملا انحصاری است، گفت: هیچ زمان قطعی برای پایان این آیتم پیش بینی  نشده است.

وی با بیان این که موضوع این برنامه لاغری و چاقی نیست، رسیدن به وزن ایده ال است ، افزود: مبنای این بخش صداقت افراد است و تناسب رفتارشان با دستوالعمل هایی که ما در اختیار آن ها قرار می دهیم؛ در واقع ما فرصت داشتنی اندامی متناسب را برای این افراد فراهم کردیم  اما اجباری وجود ندارد که انها حتما لاغر شوند.

به گفته گلستانه رفتارهای  افراد این آیتم کاملا طبیعی است ، بچه ها فرصت دارند اشتباه کنند و کسی هم نمی خواهد آن ها را سرزنش کند.

وی افزود: ابتدای هر قسمت از این آیتم با یک اتفاق ورزشی مثل رفتن به کوه همراه است، در حقیقت به دنبال آن هستیم که به مخاطبان خود بگوییم می شود هم با ورزش هم از فرصت های زندگی خود لذت برد و هم کالری سوزاند.

گلستانه تصریح کرد: در واقع نباید انتظار داشت  افرادی که در این باشگاه  حضور دارند قطعا تا پایان برنامه لاغر شوند، ما به دنبال تغییر نگرش نسبت به رژیم گرفتن هستیم و به آن هایی که مایلند تناسب اندام داشته باشند کمک می کنیم. بدون این که رفتار درست و غلط و نحوه اجرای توصیه ها توسط آن ها را قضاوت کنیم.

کد خبر 1793110

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 10 =