تصمیمات غلط باعث سقوط ابومسلم شده است/ مقاومت فوتبالی ها در برابر تغییرات

مشهد - خبرگزاری مهر: رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی گفت: تصمیمات غلط یک عده ای که فکر می کنند ابومسلمی هستند باعث سقوط این تیم به دسته پائین تر شده است.

عباس چمنیان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: امروز اگر می بینیم تیم ابومسلم به رغم شایستگی های که دارد به لیگ دسته یک کشور سقوط کرده است به دلیل تصمیمات غلط فنی کسانی است که فکر می کنند ابومسلمی هستند.

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی افزود: بعضی ها به صورت ناآگاهانه فکر کردند چون ابومسلمی هستند هر تصمیمی بگیرند درست است و متاسفانه همین تصمیمات غلط فنی باعث شد تا امروز ابومسلم به جای حضور در لیگ برتر در دسته یک کشور بازی کند.

چمنیان گفت: یکی از دلایل اصلی مشکلات تیم ابومسلم این است که در طول زمان هیچ فردی در جای خودش نبوده است.

وی اظهار کرد: در حال حاضر افرادی باید پاسخگوی وضعیت حال حاضر تیم ابومسلم باشند که در حال و روز امروز این تیم نقش زیادی نداشته اند.

آه گرممان در آهن سرد فوتبال اثر کند

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی افزود: یکی از مشکلات بزرگی که گریبان فوتبال امروز استان مان را به شدت فشار می دهد مشکلات فرهنگی است.

چمنیان گفت: مشکلات فرهنگی حاکم بر جامعه فوتبال استان بر هیچ کسی پوشیده نیست اما نمی دانم به چه دلیلی تقریبا اغلب خانواده فوتبال در برابر تغییرات مقاومت می کنند.

وی افزود: به منظور تغییر رفتارهای غلط و ناهنجاری های موجود تلاش زیادی می کنیم اما به دلیل مقاومت های که می شود نتیجه لازم بدست نمی آید.

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی با تاکید بر لزوم اصلاح مشکلات فرهنگی موجود در فوتبال بیان کرد: انرژی بسیار زیادی برای انجام تغییرات مثبت صرف می کنیم تا بتوانیم بعضی از رفتارها و بی انضباطی ها را به نظم در آوریم اما نتیجه نمی گیریم.

چمنیان گفت: چه در بخش بازیکنان و چه در نقش باشگاه داران متاسفانه در هیچ بخشی به اندازه ای که تلاش کردیم نتیجه نگرفتیم و امیدوارم آه گرممان در هیئت فوتبال استان در آهن سرد فوتبال اثر کند.

ابومسلم هنوز یک ریال به هیئت فوتبال نپرداخته است

وی با اشاره به بی نظمی های باشگاه های فوتبال استان در عدم پرداخت به موقع هزینه های هیئت فوتبال اظهار کرد: تیم ابومسلم گل سر سبد تیم های فوتبال استان است و این گل سر سبد تاکنون یک ریال بابت کارهای که هیئت از ابتدای سال تا کنون انجام داده پرداخت نکرده است.

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی افزود: نمی دانم چرا تیم های فوتبال استان به رغم حمایت همه جانبه هیئت فوتبال از این تیم ها حاضر نیستند حق و حقوق هیئت را بپردازند.

چمنیان گفت: خیلی ها هنوز متوجه جایگاهشان نیستند و هنوز احساس تعهدی نسبت به هیئت فوتبال ندارند وهمین مسئله برای ما مشکل ساز شده است.

وی اظهار کرد: هماهنگی با نیروی انتظامی، نیروهای خدمات، زمین چمن و همچنین بسیاری از کار های ریز و درشت دیگری که برای برگزار شدن مسابقات تیم های استان انجام می شود نیازمند پول است و در صورتی که تیم های استان این هزینه ها را به موقع پرداخت نکنند هیئت فوتبال با مشکل مواجه خواهد شد.

قرار بود مربی شوم رئیس شدم

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی گفت: زمانی که دوباره وارد عرصه فوتبال استان شدم قرار بود به عنوان مربی به فوتبال استان خدمت کنم اما بنا به خواست مدیر کل ورزش استان در سمت رئیس هیئت به خدمت مشغول شدم.

چمنیان افزود: مدیر کل قول های زیادی مبنی بر حمایت از فوتبال استان دادند اما تاکنون حمایت های که قرار بود انجام شود در عمل دیده نشده است.

فدراسیون اعتباری به فوتبال استان نداده است

وی با تاکید بر مشکلات مالی که هیئت فوتبال را درگیر خودش کرده بیان کرد: اعتباری که امسال از جانب اداره کل ورزش استان به هیئت فوتبال اختصاص یافته به یک چهارم سال گذشته کاهش یافته است.

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی افزود: به دلیل کافی نبودن اعتبارات مجبور شده ایم بعضی از برنامه هایمان را متوقف کنیم
.
چمنیان اظهار کرد: در سال جاری از طرف فدراسیون فوتبال نیز اعتباری برای هیئت فوتبال استانمان در نظر گرفته نشده است.

بزرگ ترین هیئت ورزش استان را دریابید

وی با اشاره به اینکه هیئت فوتبال بزرگترین هیئت ورزشی استان است تاکید کرد: با توجه جایگاه این هیئت باید مشکلات فوتبال استان به حداقل برسد.

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی افزود: در حال حاضر حدود 80 هزار نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم تحت پوشش هیئت فوتبال استان قرار دارند.

چمنیان افزود: فقط بخش فوتسال ما از چند هیئت ورزشی استان بزرگتر است و اداره کردن این تعداد نیرو احتیاج به پول دارد.

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی اظهار کرد: میانگین مدرک تحصیلی افراد شاغل در هیئت فوتبال خراسان رضوی بین لیسانس و فوق لیسلنس است و ما با به کار گرفتن این تعداد از نیروهای تحصیل کرده تصمیم داریم در مباحث فرهنگی فوتبال کارهای زیادی را انجام دهیم .

چمنیان افزود: البته در این تغییرات همیشه یک عده ای به دلیل ندانستن مقاوت می کنند و یک عده ای نیز به دلیل به خطر افتاده منافعشان مقاومت خواهند کرد.

.......................
گفتگو: رضا آرمانیان

کد خبر 1793707

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha