هنرمندان دهلران در انتظار اتمام ساخت مجتمع فرهنگی هنری هستند

دهلران - خبرگزاری مهر: سرپرست اداره ارشاد اسلامی شهرستان دهلران گفت: هنرمندان دهلران در انتظار اتمام ساخت مجتمع فرهنگی هنری هستند.

ایرج رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شهرستان دهلران قطب تئاتر استان ایلام به حساب می آید و موفقیت های آنها گواه این مدعا است.

وی بیان داشت: گروه های تئاتر دهلران نه تنها در ایلام بلکه در کشور حرف برای گفتن دارد.

سرپرست اداره ارشاد اسلامی شهر ستان دهلران افزود: خوشبختانه تئاتر دهلران در سالهای اخیر پای ثابت جشنواره بین المللی فجر بوده است.

رضایی گفت: در حال حاضر هنرمندان دهلران با مشکل مکان مواجه هستند.

وی اظهار داشت: در سال 86 کار مجتمع فرهنگی هنری دهلران شروع شده ولی بنا به دلایلی پروژه تعطیل شده است.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دهلران افزود: یکی از خواسته های به حق هنرمندان دهلران تکمیل مجتمع فرهنگی هنری است که تاکنون نزدیک به 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و کوچکترین کم کاری از طرف مدیران شهرستان صورت نگرفته است.

رضایی گفت: علت اصلی عدم تکمیل این پروژه مشکل حقوقی بین کارفرمایان مسکن و شهرسازی و پیمانکار بوده که نزدیک به هزار متر مربع اشتباه محاسباتی صورت گرفته و بر زیربنای آن اضافه شده است و همین باعث تعطیل شدن کار در این مجتمع شده است.

این مسئول اظهار داشت: خوشبختانه فرمانداری شهرستان در کمیته برنامه ریزی نیز اعتبار مناسبی برای مجتمع اختصاص داده است.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هلران گفت: امیدوارم مسئولین راه مسکن و شهرسازی هرچه سریعتر مشکل این مجتمع را با پیمانکار حل کنند تا هنرمندان این دیار که در همه زمینه های هنری و فرهنگی استعداد دارند صاحب مجتمع شوند.

کد خبر 1793746

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 14 =