در تمامي اوزان اميد كسب سهميه المپيك داريم

تيم ملي جودوي ايران خود را براي شركت در رقابت هاي جهاني اوزاكا آماده مي كند.

عليرضا اميني مدير تيم هاي ملي جودو در گفت و گو با خبرگزاري "مهر"  در مورد وضعيت آمادگي اين تيم گفت: تيم در شرايط خوب بسر مي برد. مشكل خاصي نيست و آسيب ديدگي جزئي برخي نفرات نيز جاي نگراني ندارد و خيلي زود برطرف خواهد شد.

وي در مورد نحوه تمرينات گفت: هم اكنون روزانه 3 جلسه تمرين مي كنيم كه اصل را بر مرور تكنيك ها و بررسي تاكتيك هاي مختلف قرار داده ايم، البته از هشت روز ديگر يك جلسه تمرين را حذف مي كنيم و روزانه 2 نوبت تمرين را انجام خواهيم داد و در هفته آخر نيز يك جلسه تمرين مي كنيم تا فشار تمرينات را كم كرده و بر سرعت بچه ها بيافزايم.

اميني در مورد ايجاد تنوع در تمرينات گفت: براي آنكه اعضاي تيم در جريان تمرينات بي انگيزه نشوند، تصميم گرفتيم تيم را به مشهد مقدس اعزام كنيم كه در بالا رفتن روحيه و ايجاد انگيزه مضاعف بسيار مفيد است.

مدير تيم هاي ملي جودو با بيان اينكه 3 روز زودتر به اوزاكا مي رويم، ادامه داد: براي تنظيم خواب و آشنايي با محيط همين 2 روز كافي است چرا كه د ماي سالن مشخص است و نياز به آشنايي با آب و هوا نيست.

وي در مورد اهميت اين دوره از مسابقات گفت: رقابتهاي اوزاكا قهرماني جودو جهان و انتخابي المپيك است، پس اهميت فراوان دارد و با توجه به اينكه نفرات اول تا هفتم به طور مستقيم جواز حضور در المپيك را مي گيرند، سعي داريم به اين مهم دست پيدا كنيم. با آمادگي كه از بچه ها سراغ دارم اين هدف دور از دسترس نيست و بايد گفت آمادگي تيم از مسابقات آسيايي پوسان بهتر است.

اميني در پايان گفت: اينكه در چه اوزاني اميد به كسب مدال داريم، بايد بگويم ما در تمام اوزان اميدواريم كه نه تنها به مدال بلكه به سهميه المپيك دست پيدا كنيم.

 

کد خبر 18151

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 0 =