توزيع عادلانه فرصت ها مقدم به توزيع عادلانه ثروت ها است

دكتر محسن رضايي كانديداي نهمين دوره انتخابات رياست جمهوري گفت: امروز جمهوري اسلامي در يك آزمون بسيار مهم به سر مي برد و انتخاب ملت ايران فوق العاده سرنوشت ساز است.

به گزارش خبرگزاري "مهر" به نقل از ستاد اطلاع رساني محسن رضايي، دكتر رضايي در همايش بزرگ اصناف ايران اسلامي افزود: اگر ملت ايران با دقت رئيس جمهوري خود را انتخاب كند، مي توانيم گام بسيار بزرگي براي پيشرفت و سربلندي ايران برداريم.

دكتر رضايي بيكاري و گراني را دو معضل بزرگ كشور دانست و متذكر شد، شتاب دادن به توليد و سرمايه گذاري و استفاده از 30 ميليون جوان در عرصه هاي مختلف، مشكلات كشور را رفع و حماسه ديگري در تاريخ ايران مي آفريند.

وي ادامه داد: امروز جوانان در حاشيه قرار گرفته اند و حضور نيروهاي غير جوان و قديمي در مديريت مانع حضور نسل سومي هاي انقلاب در صحنه اداره كشور شده است و حتي ايجاد سازمان ملي جوانان نيز نتوانست فاصله ميان حاكميت و جوانان را پر كند.

رضايي خاطرنشان كرد كه به متن آوردن جوانان و آغاز جنبش نوسازي و توليد در كشور، سومين انقلاب در ايران رقم خواهد خورد.

كانديداي رياست جمهوري، جوانگرايي حاكميت را مغاير با ارزشها و دستاوردهاي گذشته ندانست و اظهار داشت: بايد با استفاده از تجارب گذشته، به آينده انديشيد و زندگي كرد.

رضايي افزود: تحول در مديريت به معناي آن است كه كشور را نمي توان با شعار اداره كرد بلكه رفع مشكلات و كشورداري نيازمند مرداني متخصص است كه مي توانند ساختار اداري ايران را تغيير دهند.

دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام در ادامه سخنانش به لزوم تحول فرهنگي و اقتصادي در كشور تاكيد كرد و گفت: امروز ما نيازمند بازيابي هويت ملي خود هستيم و مسير حركت و اقتصاد ايران را بايد از اقتصاد دولتي به اقتصاد مردمي و درآمد خانوار سوق دهيم.

رضايي افزود: توزيع عادلانه فرصت ها مقدم به توزيع عادلانه ثروت ها است و با اين كار تضاد توسعه و عدالت حل خواهد شد.

کد خبر 193257

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 3 =