غلامحسين كرباسچي گفت : هم اكنون در داخل كشور و در سطح بين المللي با چالشهاي متعددي روبرو هستيم و در اين شرايط ضرورت دارد كه از نابغه هاي سياسي مانند هاشمي رفسنجاني بيشتر بهره ببريم .

به گزارش خبرنگار خبرگزاري "مهر" از كرج، كرباسچي كه در جمع هواداران هاشمي رفسنجاني در يكي از باغهاي جاده چالوس سخن مي گفت ، افزود :هاشمي رفسنجاني ازانگشت شمار افراد دهه هاي اخير است كه بايد حضور ايشان را مغتنم شمرد و از تفكرات وي استفاده كرد .

كرباسچي ادامه داد : هاشمي در شمارافرادي است كه در تاريخ به صورت مقطعي ظهور مي كنند به همين علت نبايد فرصت براي انتخاب هاشمي را از دست داد .

وي با اشاره به اهميت ذخاير انساني كشور خاطرنشان كرد : در مملكت ما همه به ذخاير زيرزميني ، منابع مادي ، آب و خاك مي بالند در حالي كه هرچند اينها در جاي خود ارزشمند هستند؛ اما مهمتر از همه اينها منابع انساني است كه نبايد مورد غفلت واقع شوند .

كرباسچي تصريح كرد : منابع انساني به جهت دارا بودن تفكر ، ارزشمندتر است پس نياز به محافظت و مراقبت جدي دارد .

اين فعال سياسي تأكيد كرد : آحاد ملت ايران و احزاب و گروههاي مختلف اعم از چپ و راست، بايد راه تدبير را در پيش گيرند تا امور كشور با وفاق ملي به بهترين نحو ممكن اداره شود .

كرباسچي گفت : هاشمي فردي نابغه و داراي تجربه سياسي و انقلابي است و با اعتدال ، دانش و تدبير كشور را به سمت ترقي و جهاني شدن بيشر خواهد برد.

وي در پايان با انتقاد از افرادي كه بحث سن بالا را براي هاشمي رفسنجاني مطرح مي كنند ، گفت :در تمام كشورهاي پيشرفته دنيا سن بالا براي كانديداي رياست  جمهوري موضوعي عادي است و نمونه اين گونه افراد در جهان بسيار است .

كرباسچي از حاضران دعوت كرد : با انتخاب هاشمي كشور را به دست فردي اصلح و كارآمد بسپارند .

کد خبر 193393

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 14 =