احمدي نژاد : جوانان و نوجوانان ايراني معجزه گران انقلاب و دفاع مقدسند ؛ منتظر معجزه سوم هستيم

دكتر احمدي نژاد نامزد نهمين دوره انتخابات رياست جمهوري پيروزي انقلاب و دفاع مقدس را دو معجزه جوانان دانست و گفت: ما امروز منتظر معجزه سوم هستيم .

به گزارش خبرنگار سياسي "مهر" وي درهمايش بزرگ راي اولي ها نسل جوان را آگاهترين وهوشيارترين جوانان روي زمين خواند و گفت: جوانان  و نوجوانان ما بزرگترين سرمايه مملكت  هستند و بطوري كه ما بزرگتر ها هم وجودمان را در آنها مي بينيم . جوانان ما نشانه نشاط ،  بالندگي و آينده روشن براي يك مملكت هستند.

 وي در ادامه گفت: من فكر مي كنم هر زمان كه عرصه را به جوانان و نوجوانان سپرديم بسياري از مشكلات و موانع ما حل شده است.

كانديداي نهمين دوره رياست جمهوري با اشاره به پيروزي انقلاب ودفاع مقدس گفت : تا امروز جوانان و نوجوانان ما دو معجزه بزرگ انجام داده اند . معجزه اول  پيروزي انقلاب بود ،  وقتي امام عزيز (ره)  پرچم استقلال و آزادي را برافراشت همه گروههاي سياسي نصيحت مي كردند كه شما امكان پيروزي نداريد  چرا كه يك حكومت  خشن در ايران حاكم است و همه دنيا از طرفدارنش هستند، اما شما چيزي نداريد و دست خالي هستيد . همان زمان امام (ره) گفت: ياران من جوانان و نوجوانان هستند ، امام (ره) فرصت  را به جوانان داد و جوانان هم با تمام توان و قدرت انقلاب را پيروز كردند.

شهردار تهران درادامه گفت: معجزه دوم  جوانان دفاع مقدس بود . زمان جنگ هم قدرت هاي دنيا عليه ما بودند تمام قدرت هاي شرق و غرب با هم بودند بيش از 90 سياستمدار خارجي به كشور ما سفر كردند و به مسوولان ما مي گفتند شما در مقابل هجوم دشمن هيچ  بختي براي پيروزي نداريد بهتر است كه آتش بس را بپذيريد  اما با تلاش نيروهاي جوان ملت ايران دردفاع مقدس به پيروزي رسيد و اين نشانه اعتماد به حضورنوجوانان و جوانان بود.

احمدي نژاد با تاكيد براطمينان خود به نسل سوم خاطرنشان كرد: مطئمن هستم كه نسل سوم انقلاب چون نسل اول با شورو اشتياق وارد خواهد شد و ايران عزيز  را آنچنان كه لايق ايران اسلامي است خواهد ساخت . جوانان ما در همه عرصه  سدها را شكسته و قله ها را فتح كرده اند . يكي از اين قله ها انرژي هسته اي و سلولهاي بنيادين است. من مطمئنم نسل سوم آگاهتر ، مومن تر ، مصمم تر و پيروزتر  از نسل اول و دوم خواهد بود و انشا الله به دست شما جوانان ايراني آباد ، مقتدر و عزيز برپا خواهد شد. همه ملت ايران چشم انتظار نسل سوم است .

در پايان مراسم بيانيه راي اولي ها، توسط آنان امضا شد متن بيانيه به شرح ذيل است :

سلام بر ديروز و  ديروزي  كه تو آبادگر تهران شدي . سلام بر امروز ، روزي كه با هر رايمان به انتظار آبادگر ايران،  به انتظارتو نشسته ايم  و سلام بر فردا ، فردا روزي كه با تو از آن ما خواهد بود . با تو توانش را مي آموزيم و با تو شكوفايي را.

سلام بر تو مردي كه رايحه خوش خدمت  از بهشت تو دلهايمان را نوازش داد. سلام بر تو كه تصوير آينده اي روشن رادر چشمان پراميد مان نشاندي و دستان پرتلاشت آباداني و پيشرفتمان را تضمين كرد.

ما قله هاي دانش وهنر و فناوري اخلاق و ايمان را فتح خواهيم كرد و مي دانيم كه مي شود ومي دانيم كه مي توانيم . با تو ، با تويي كه مرد تلاش و مرد عمل ، مردي خستگي ناپذير و بلند همت هستي . ما چشم اميد به خدايمان دوخته ايم و در آرزوي دولت مهدي فاطمه (س) دل به دولتت سپرده ايم  ، دولتت كه دولت ولايت است.

آقاي احمدي نژاد باور كن با رايمان تو را به انتظار مانده ايم و بيعتي دوباره با تو خواهيم باست.

ما با تو هستيم امروز كه دانش آموزيم، ما با تو هستيم فردا كه دانشجوئيم، ما نوجوانان راي اولي و دانش آموزان مشتاق توايم و اولين رايمان را به تو مي دهيم.

کد خبر 193475

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 16 =