بخش هايي از دكور مجموعه ساخته شده است و از نظر بودجه هيچ مشكلي وجود ندارد

تاكنون بخشي از دكور مجموعه تلويزيوني «كلاه پهلوي» با عنوان سامان قديم در شهرك سينمايي ساخته شده است و ما از نظر گرفتن بودجه و امكانات هيچ مشكلي نداريم.

محمد علي اسلامي، تهيه كننده مجموعه تلويزيوني «كلاه پهلوي» در گفت و گو با خبرنگار هنري "مهر" ضمن بيان اين مطلب گفت:  در حال حاضر مشغول تدارك امكانات فني و طي مراحل پيش توليد هستيم و متن اثر در اختيار حدود80بازيگري كه نقش ها به آنها پيشنهاد شده، قرار داده شده است. بازيگران مورد نظر هم  در حال مطالعه فيلمنامه ها هستند و اين موضوع باعث شده كار تا حدودي  به طول بيانجامد.
وي خاطر نشان ساخت:  تاكنون تنها محسن شاه ابراهيمي به عنوان طراح صحنه و لباس، مشكين مهرگان به عنوان دستيار طراحي صحنه و سارا خالقي به عنوان دستيار طراحي لباس تعيين شده اند كه چند هفته اي است مشغول هستند و بخشي از دكورها نيز در شهرك سينمايي ساخته و برپا شده است.
اسلامي در ادامه به محل فيلمبرداري مجموعه اشاره كرد و يادآور شد:  حدود 80 درصد مجموعه در شهرك سينمايي فيلمبرداري مي شود و ساير قسمت ها در خانه هاي قديمي كه در صدد پيدا كردن آنها هستيم، گرفته خواهد شد. البته هنوز محل دقيق اين لوكيشن ها مشخص نشده و قرار است پس از هماهنگي با كارگردان و بازبيني محل هاي در نظر گرفته شده، نسبت به بستن قرارداد با آنها اقدام كنيم.
اين تهيه كننده با سابقه تلويزيون در پاسخ به اين مطلب كه شنيده مي شود مجموعه هاي بزرگ و تاريخي صدا و سيما به علت نداشتن بودجه لازم براي ادامه كار متوقف شده اند، گفت:  براي ساخت «كلاه پهلوي»  ما هيچ مشكل مالي يا امكاناتي نداريم و تمامي عوامل و دست اندركاران صدا و سيما با ما همكاري لازم را به عمل مي آورند. در مورد ساير مجموعه ها هم تا آنجا كه من خبر دارم، هيچ مشكلي وجود ندارد.
اسلامي درباره اينكه تهيه كننده مجموعه تلويزيوني « امام حسين(ع)» به خاطر  مشكلات مالي خبر از توقف موقت اين اثر داده است، پاسخ داد: من خيلي از اين حرف تعجب مي كنم. چون آنها كارشان را از مدتي پيش آغاز كرده اند و در حال حاضر نيز دكورهاي وسيعي در شهرك سينمايي برپا كرده اند. تا آنجا كه من خبر دارم طي ماه آينده نيز فيلمبرداري كار آغاز مي شود.
 

کد خبر 19501

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 7 =