شوراي همكاري خليج فارس با محكوم كردن اقدامات ضد انساني رژيم صهيونيستي ، جامعه بين الملل را به اعمال فشار بر اين رژيم براي پايان دادن به جنايتهايش فراخواند .

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از روزنامه اليوم عربستان ، دبير خانه شوراي همكاري خليج فارس با صدور بيانيه اي ، نگراني شديد خود را از اوضاع بحراني و خطرناك مناطق فلسطيني اعلام كرد.
دراين بيانيه آمده است ، تشديد حملات وحشيانه اسرائيل بر ضد ملت فلسطين و اقدامات ضد انساني اين رژيم  كه تمام شهرها و روستاهاي فلسطيني و تاسيسات زيربنايي و مراكز بهداشتي و عمومي را فراگرفته است ، اوضاع مناطق فلسطيني را بحراني كرده است .
شوراي همكاري خليج فارس در اين بيانيه ، از جامعه بين الملل ، آمريكا ، كميته چهارجانبه بين المللي و سازمانهاي حقوق بشرو صليب سرخ خواست براي پايان دادن به اقدامات تروريستي و ترورهاي خونين رژيم اسرائيل، براين رژيم فشار وارد كنند.
اين بيانيه ، رژيم صهيونيستي را مسئول كامل بحران و تنش در مناطق فلسطيني خواند و تاكيد كرد ، به دليل سياستهاي تجاوزكارانه و شانه خالي كردن اين رژيم از عمل به تعهدات امضا شده و فرار از مسئوليت خود در قبال روند صلح و طرح نقشه راه، اوضاع در فلسطين اشغالي بي نهايت متشنج شده است.

کد خبر 19521

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 5 =