كوهكن در گفت وگو با "مهر": پيام راي مردم موافقت با اصل نظام بود// راي مردم  دست رد به سينه كساني بود كه اصلاحات آمريكايي را مطرح مي كردند

محسن كوهكن گفت: حضور مردم بالاترين پيام را كه همانا موافقت با اصل نظام بود، در پي داشت.

محسن كوهكن عضو كميسيون اصل 90 مجلس در گفت وگو با خبرنگار سياسي "مهر" درباره چگونگي آرايش نيروهاي سياسي در دور دوم انتخابات اظهار داشت: تاكنون پيش نيامده بود كه انتخابات به مرحله دوم رسيده باشد و معمولا يك نفر با راي بالاي 50 درصد انتخاب مي شد. هم اكنون به نظر مي رسد كه نقطه نظرات دو نفري كه به مرحله دوم انتخابات برسند چگونگي آرايش نيروهاي سياسي را در پي خواهد داشت.

وي در ادامه خاطرنشان كرد: بايد منتظر ديدگاه و نقطه  نظرات آنان باشيم. آن زمان به طور طبيعي مشخص خواهد شد كه چه اتفاقي خواهد افتاد.

نماينده لنجان در مجلس شوراي اسلامي، راي مردم را داراي پيام دانست و گفت : هر انتخابات به هر جهت پيام هايي دارد آنچه مشهود است اين است كه مردم اصل نظام را قبول دارند و در رابطه با آراي شمارش شده و مجموع آراي سه نفر اول آنچه به ذهن مي رسد جهت گيري به سوي پذيرش آراء و افكار حضرت امام (ره) و اصول چارچوب ها كه نظام از آن دفاع مي كند، است.

كوهكن در ادامه تصريح كرد: اين جهت گيري در واقع نوعي دست رد زدن به سينه كساني بود كه اصلاحات آمريكايي را مطرح مي كردند. مردم به طور كامل نشان دادند كه گرايش آنان به كدام سمت و سو است.

عضو كميسيون اصل 90 مجلس درباره رهنمود مقام رهبري كه روز جمعه را پايان كدورت ها دانستند گفت: نيروهاي اصولگرا عصر روز جمعه دقيقا رهنمود رهبري را عمل كردند و رقابت ها را به رفاقت تبديل كردند. در مرحله دوم هم اين رفاقت خودش را نشان مي دهد.

وي در پايان افزود: مردم به هر كسي كه راي دهند براي ما مطاع است و بايد كمك كنيم تا رئيس جمهور منتخب مردم در پيشبرد كارها موفق باشد.

کد خبر 197375

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 1 =