حمایت ائتلاف پیشرفت از لیست خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت برای شوراها

رییس ستاد تشکل خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت از توافق نهایی صورت گرفته با ائتلاف برای پیشرفت برای حمایت از لیست نهایی خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت برای شوراها خبر داد .

 پرویز سروری در گفتگو با خبرنگار مهر، در این زمینه گفت: با تشکیل و افزایش  فعالیت ستاد تشکل  خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت در کشور  و با برگزاری جلسه  های مختلف با گرو ه های و مجموعه های تاثیرگذار در شورا ها  جلسه های کاری را با نماینده ائتلاف پیشرفت برگزاری کردیم که در نهایت مقرر شد تا این ائتلاف لیستی برای انتخابات شورا ارایه نکند و از لیست نهایی این تشکل حمایت کند .
 
وی افزود : در این زمینه نماینده ائتلاف پیشرفت با این  تشکل  در حال همکاری است  و نقطه نظرات این ائتلاف  برای تصمیم گیری ها ارایه خواهد کرد تا به جمع بندی نهایی برای ارایه لیست واحد برسیم .
 
وی با اشاره بر این نکته که این اقدام می تواند ازتکثر لیست ها ارایه شده  برای شورا جلو گیری کند گفت: بذرپاش بعنوان نماینده این ائتلاف از ابتدای شکل گیری خدمتگزاران  به عنوان عضو راهبردی تشکل حضور داشت و در جلسات و نشست‌های ائتلاف  نیز فعال بود .

رییس ستاد تشکل  خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت در خصوص ارایه لیست نهایی شورا‌ها گفت: با توجه به حجم وسیع کار ها در استا نها و شهرستان ها  امیدواریم پس از رایزنی های صورت گرفته  لیست‌های استانی زودتر اماده ارایه شود .

سروری با اشاره بر اینکه لیست های تهران و کلان شهرها پس از طی مراحل ویژه در کمیته های تخصصی  و رایزنی ها  مد نظر قرار خواهد گرفت گفت : ما با توجه به فرصت باقی مانده  کارها را در معاونت های  مختلف این تشکل که شامل افراد زبده و صاحب تخصص هستند   دنبال می کنیم و نمی خواهیم دقت را فدای سرعت بکنیم .

وی تاکید کرد: در هر مرحله از کار از  نگاه اجتماعی مد نظر تشکل  فاصله نخواهیم گرفت و به منظور کاهش تکثر و آشفتگی در سبد آرای اصول گرایان و ولایی  افراد معرفی شده باید شروط لازم و نگاه نهایی کاملا تخصصی و خدمت مدارانه  داشته باشند.

کد خبر 2031458

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 1 =