دستور رهبری برای برخورد با مسببان حادثه کهریزک اجرا شد / صدور حکم دادگاه 10 روز پس از آخرین دفاع 

پدر یکی از قربانیان کهریزک گفت: دستور مقام معظم رهبری برای برخورد با مسببان مرگ پسرم با محاکمه قضات اجرا شد.

به گزارش خبرنگار مهر، پدر مرحوم کامرانی یکی از قربانیان کهریزک پس از دفاع از شکایات خود در دادگاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دوشنبه آخرین دفاعیات متهمان اخذ می شود و دادگاه ظرف یک هفته تا ده روز حکم این پرونده را صادر خواهد کرد.

وی افزود: در دادگاه هر چی که در دلمان بود گفتیم و هیچ محدودیتی برای صحبت هایمان وجود نداشت از رسانه ها نیز تشکر می کنیم که در این مدت مطالب ما را منعکس کردند.

کامرانی ادامه داد: ساعت 2:45 دقیقه 25 تیر ماه سال 88 فوت عزیز دلمان اتفاق افتاد که من 27 تیر ماه سال 88 در نامه ای به مقام معظم رهبری موضوع را اعلام کردم. عصر همان روز رهبر انقلاب در زیر برگه من دستور دادند با تمام کسانی که در مرگ محمد کامرانی دست داشتند برخورد و آنها به اشد مجازات برسند. حال با برگزاری این دادگاه دستورات مقام معظم رهبری اجرا شد.

وی خاطرنشان کرد: تا پشیمانی را در چهره متهمان نبینیم یک گام به عقب نمی رویم و تا آخر پای درخواست خود خواهیم ایستاد. عبدالحسین روح الامینی پدر یکی دیگر از قربانیان کهریزک می گفت با پیگیریهایی که در این مدت انجام دادیم رو سفید فرزندان خود خواهیم بود. در این مسیر هیچ کوتاهی انجام نداده و در دادگاه کیفری تمام حرف های خود را زدیم.

وی افزود: دادگاه صلاح ندانست که شاهدان مورد اشاره ما در جلسه محاکمه حاضر شوند اما ما هیچ کم و کسری را ندیدیم. پدر مرحوم جوادی فر نیز در جمع خبرنگاران گفت: امروز تمام دفاعیات خود از شکایتمان را مطرح کردیم و تا کنون عکس های مورد اشاره آقای حیدری فر را در پرونده ندیده ایم.

وی افزود: روند دادگاه راضی کننده بود و ما شفافیت کامل را در این پرونده دیدیم.

کد خبر 2055483

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 14 =