نتایج کامل انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی مشخص شد

رقابت‌های مرحله نهایی انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر، رقابتهای مرحله نهایی انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی طی روزهای 30 و 31 خردادماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.

بر این اساس رده‌بندی انفرادی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

55 کیلوگرم: 1- حسن رحیمی (تهران) 2- یاسر حیدر قلی نژاد (گلستان) 3- فرهاد جلایی (تهران) 4- محسن ملکی (تهران) 5-سجاد صالح پور (کرمان) 6- حسین رحمانی (قزوین)
60 کیلوگرم: 1- مسعود اسماعیل پور (مازندران) 2- عباس دباغی (مازندران)  3- فرزاد جعفری (البرز) 4- حسن مرادقلی (تهران) 5- سید احمد محمدی (مازندران) 6- مسعود محمودی (تهران)
66 کیلوگرم: 1- میثم نصیری (اردبیل) 2- غلامرضا عبداله پور (مازندران) 3- میثم حیدری (زنجان) 4- مرتضی گودرزی (مازندران) 5- محسن جهانبخشیان (تهران)
74 کیلوگرم: 1- عزت‌اله اکبری (مازندران) 2- سید جعفر قاسمی (مازندران) 3- حسن طهماسبی (گلستان) 4- رضا افضلی (کرمانشاه) 5- مصطفی حسین خانی (تهران) 6- سجاد محمدی (قم)
84 کیلوگرم: 1- اسماعیل نتجاتیجان (خراسان رضوی) 2- احسان لشگری (قزوین) 3- صابر امامقلی پور (مازندران) 4- میثم مصطفی جوکار (همدان) 5- حسام مقدم (تهران) 6- نادر حامدی پور (فارس)
96 کیلوگرم: 1- جعفر دلیری (کرمانشاه) 2- علیرضا گودرزی (تهران) 3- جمال میرزایی (همدان) 4- حسن رحیمی (تهران) 5- سعید امیری (کرمانشاه) 6- حامد طالبی زرین کمر (مازندران)
120 کیلوگرم: 1- کمیل قاسمی (مازندران) 2- سید محمدرضا آذرشکیب (البرز) 3- فردین معصومی (گیلان) 4- سید ساجد جلالی (مرکزی) 5- خشایار دهستانی (مازندران) 6- جابر صادق زاده (مازندران)

کشتی فرنگی:
55 کیلوگرم: 1- محمد فقیری (تهران) 2- سامان عبدولی (خوزستان) 3- ابراهیم ترنج مهرگان (خوزستان)
60 کیلوگرم: 1- محمد نوربخش (تهران) 2- محسن حاجی پور (مازندران) 3- عبدالمحمد پاپی (خوزستان) 4- محمد سلطانی (البرز) 5- امین سوری (خوزستان) 6- رضا نادری (فارس)
66 کیلوگرم: 1- افشین بیابانگرد (اردبیل) 2- برومند اصلان (اردبیل) 3- ابوذر نورزاده (البرز) 4- افشین اسلامی (مازندران)
74 کیلوگرم: 1- هادی علیزاده پورنیا (قم) 2- محمد سرخه نژاد (خوزستان) 3- امیرحسین مولایی (قم)
84 کیلوگرم: 1- حسین نوری (البرز) 2- داود عابدین زاده (تهران) 3- طالب نعمت پور (لرستان) 4- مهدی محمدی (البرز) 5- مجتبی کریم فر (خوزستان) 6- علی قیطاسی (فارس)
96 کیلوگرم: 1- مهدی علیاری (تهران) 2- سامان نوروزی (مازندران) 3- یحیی جصاص (تهران) 4- پوریا میرزا معصوم زاده (تهران)

مسابقات وزن 120 کیلوگرم کشتی فرنگی نیز با تصمیم شورای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی روز 11 مردادماه برگزار خواهد شد.

کد خبر 2081264

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 2 =