برخورد قاطع با نانوای های متخلف در استان خوزستان صورت گیرد

اهواز- خبرگزاری مهر: رییس مجمع تولیدی واموراصناف استان خوزستان خواستار برخورد قاطع و اصولی با نانوایان متخلف در این استان شد و گفت: اگرنانوایی ها متخلف پلمپ وجمع آوری نشود باعث تزلزل قیمت ها دربازار می شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالمجید وحیدی پیش از ظهر پنج شنبه در جلسه که درراستای تنظیم بازاردرماه مبارک رمضان،با حضوراستاندار با  بیان اینکه  پرونده نانوایان متخلف به مراجع قضایی ارجاءداده می شود افزود:متاسفانه مردم برای خرید نان شکل وشمایل آن را مورد بررسی قرارمی دهند درصورتی که نان های که که شکل زیبایی دارند غالبا در تهیه آنها ازجوش شیرین استفاده می شود.

وحیدی افزود:ما گزارشات بسیاری از نانوایی های سطح استان داریم که نشان می دهد درتهیه نان این نانوایی ها ازجوش شیرین استفاده شده است وبه قیمت بالاتری نسبت به نرخ مشخص به فروش میرود.

رییس مجمع تولیدی واموراصناف استان خوزستان با بیان اینکه،نانوایی های متخلف پلمپ می شوند ادامه داد: نانوایی های متخلفی که خودشان بدون رسیدگی به پرونده تخلفشان اقدام به فک پلمپ کنند به دستگاههای قضایی ارجاء داده می شوند و درآنجا به تخلفات آنها رسیدگی می شود.

وحیدی درخصوص استفاده ازجوش شیرین درنانوایی ها،افزود:برای جلوگیری از این گونه موارد سازمان بهداشت ودرمان استان نیزباید وارد عمل شود واز اختیارات و قوانین خود برای جلوگیری ازاستفاده ی جوش شیرین در نانوایی ها استفاده کند.

کد خبر 2090101

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 0 =