شهادت آيت الله حكيم دشمنان تشيع را رسوا خواهد كرد

سردار سرتيپ سيد محمد حجازي فرمانده نيروي مقاومت بسيج گفت: شهادت آيت الله سيد محمد باقر حكيم گرچه قلب انسانهاي عاشق و آزاديخواه را به درد آورده است، اما خون اين شهيد منشا بيداري و حركت جديدي در عراق شده و دشمنان تشيع را رسوا خواهد كرد.

به گزارش خبرنگار سياسي مهر وي امروز در مراسم تجليل از دولت خدمتگزار كه به همت ناحيه بسيج وزارتخانه ها و ادارات برگزار شده بود، در سخناني با بيان اين مطلب افزود: كساني كه با ادعاي ايجاد ثبات و امنيت و مبارزه با تروريسم پا به عراق گذاشتند چه پاسخي براي اين حوادث تلخ دارند؟
سردار حجازي تاكيد كرد: ارزشمندترين سرمايه مردم عراق در اين حادثه به شهادت رسيده است اما نيروهاي آمريكايي هنوز تنها به پاسداري از خودشان مشغول هستند، پس چگونه است كه آمريكا داعيه دفاع از مردم عراق را دارد؟
فرمانده نيروي مقاومت بسيج اظهار داشت: نيروهاي اشغالگر حتي قدرت ندارند تهديدهاي عليه خودشان را دفع كنند و امروز ناتواني آنان بيش از پيش آشكار شده است.
سردار حجازي خاطرنشان كرد: با آمدن اشغالگران به عراق تروريست در اين كشور شكوفاتر شد و امروز مشكلي ديگر به مشكلات مردم عراق افزوده شده است.
وي تصريح كرد: اين حادثه ناگوار نشان مي دهد اشغالگران توانايي تحقق گفته هاي خود را ندارند و بايد هر چه زودتر امورات عراق را به مردم اين كشور واگذار كنند تا اين حوادث تلخ گسترده تر نشود.
سردار حجازي نسبت دادن اين جنايت به گروههاي داخل عراق و مسلمان را با هدف سرپوش گذاشتن به ناتواني ها در ايجاد امنيت در اين كشورعنوان كرد.
فرمانده نيروي مقاومت بسيج با اشاره به فعاليتهاي مطلوب بسيج وزارتخانه ها و ادارات گفت: اين فعاليت تاثير مطلوبي در ايجاد و حفظ روحيه ايثار و فداكاري در بين كاركنان دولت داشته است.
سردار حجازي با اشاره به طرح تبديل ناحيه بسيج وزارتخانه ها و ادارات به سازمان بسيج وزارت خانه ها ابراز اميدواري كرد با تسريع در بررسيها در اين زمينه اين طرح جنبه اجرايي پيدا كند.
وي يكي از سياستهاي بسيج را هماهنگي و همكاري نزديك با دستگاههاي دولتي دانست و گفت: تلاشهاي زيادي براي توسعه اين همكاري داشته ايم و امروز نيز اعلام مي كنيم كه نيروي مقاومت بسيج هيچ منعي براي اين نوع همكاريها نداشته و از آن استقبال مي كند.
سردار حجازي بسيج را نيروي بزرگي براي نظام دانست و اظهار داشت: ظرفيت و توانمنديهاي بسيج بسيار بالاست و همه دستگاههاي دولتي مي توانند از اين توانمندي ها استفاده كنند.
وي با اعلام اين مطلب كه نيروي مقاومت بسيج 11 توافقنامه با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي به امضا رسانده است، گفت: اجراي طرح واكسيناسيون فلج اطفال در كشور يكي از اين طرحها بود كه بر اساس آمارهاي جهاني به دنبال اين اقدام بيماري فلج اطفال در كشور ريشه كن شده است كه اين موفقيت حاصل همكاري بسيج با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي است.
سردار حجازي صدور كارت بيمه روستايي با همكاري بسيج را از ديگر طرحهاي مشترك بسيج با دستگاههاي دولتي دانست و افزود: در همه زمينه ها آماده ايم تا اين همكاري ها را گسترش دهيم.
فرمانده نيروي مقاومت بسيج با اشاره به اينكه بسيج سازندگي با رهنمودهاي مقام معظم رهبري از سال گذشته آغاز شده است، گفت: در اين ارتباط نيز همكاري خوب و مفيدي با وزارت جهادكشاورزي داريم.

کد خبر 20939

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 5 =