نتایج مسابقات فرهنگی هنری و پرسش مهر  ویژه دختران دانش آموز اعلام شد

مشهد -خبرگزاری مهر: مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی ازاعلام نتایج مسابقات فرهنگی هنری و پرسش مهر 13 ، یادواره تولید ملی حمایت از کار و سرمایه ایرانی دختران دانش آموز این استان خبرداد.

محمد تقی فخریان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: در بخش شعر مقطع دوم راهنمایی، مه ولات اول، کاشمردوم و تربت حیدریه سوم شد.

وی تصریح کرد: در همین بخش و پایه سوم راهنمایی،تربت حیدریه اول، ناحیه 5 دوم و ناحیه 4 مشهد حائز رتبه سوم شد.

وی با بیان این که در بخش داستان دوم راهنمایی، ناحیه 4 اول،درگز دوم و سبزوار سوم شد،افزود: در پایه سوم راهنمایی نیز،نیشابور رتبه اول، بردسکن دوم و ناحیه 5، به مقام سوم بسنده کرد.

فخریان برگزیدگان مطالعه و تحقیق دوم راهنمایی را کاشمر،ناحیه 4 و قوچان معرفی و یادآورشد: در پایه سوم راهنمایی نیز،ناحیه 6،طرقبه شاندیز و کاشمر به مقامهای اول تا سوم دست یافتند.

وی افزود:در نشریه دیواری پایه دوم راهنمایی نیز رضویه،گناباد و قوچان به رتبه های برتر رسیدند و درپایه سوم راهنمایی، این ناحیه 2،رضویه و قوچان بودند که در سکوهای اول تا سوم ایستادند.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی منتخبین رشته کتابخوانی پایه دوم مقطع راهنمایی دختران را، فریمان،بجستان و احمد آباد معرفی و یادآورشد: در این رشته و در پایه سوم راهنمایی نیز زبرخان،رضویه و کلات،رتبه های برتر را از آن خود ساختند.

کد خبر 2097904

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 5 =