زمینه جابه جایی معلمان زن به قطب محل زندگی شان  فراهم شد

مشهد - خبرگزاری مهر: مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی از فراهم شدن زمینه و امکان جابه جایی معلمان زن به قطب محل سکونت این افراد خبر داد.

محمد تقی فخریان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: با جمع آوری اطلاعات از زنان فرهنگی که متقاضی خدمت در قطب محل زندگی خود هستند و اعلام نتایج حاصل از مدارک و امتیازات ایشان، این اداره در صدد جابه جایی و کاهش زحمات رفت و آمد ایشان خواهد کوشید.

وی تصریح کرد: جمع آوری و بررسی اطلاعات  نیروهای زن شاغل در خارج از قطب (گروه محل سکونت)استخدام مهر 91 به قبل که متقاضی ادامه خدمت در مناطق محل سکونت خود هستند حد اکثر تا فردا سه شنبه هشتم مرداد ماه در سامانه فرم های الکترونیکی اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات امکان پذیر است.

فخریان با اشاره به این که فقط خواهران خارج از قطب باید در این سامانه ثبت نام کنند، بیان داشت: نواحی 7 گانه مشهد و مراکز قطبها مانند قوچان، سبزوار، تربت جام،کاشمر، تربت حیدریه و نیشابور، پذیرش نخواهند داشت.

وی گفت: تایید فرم عوامل امتیازی و مشخصات منوط به تایید ریاست اداره محل خدمت فعلی (مبدا)، کارشناس مسوول ارزیابی عملکرد و پاسخگویی و کارشناس مسوول امور اداری و تشکیلات خواهد بود.

وی با بیان این که ورود و تکمیل فرم در سامانه مورد نظر صرفا جنبه آماری داشته و ساماندهی نیروی انسانی و در صورت امکان و تایید کمیته برنامه ریزی استان جابه جایی نیروها مشمول بر نیاز و امتیاز است، افزود: تمامی عوامل امتیاز آور تا 31 خرداد 92 قابل محاسبه است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی تاکید کرد: تمام خانمهای شاغل آموزشی استخدام مهرماه 91 به قبل اعم از استخدام حق التدریس، آموزشیاری، آزمون استخدامی و تربیت معلم ورودی 88؛ در صورت تمایل ثبت نام کنند و نیروهای قراردادکار معین از این قائده مستثنی هستند.

فخریان در بخش دیگری از سخنانش افزود: متقاضیان بایستی شهرهای مورد نظر را فقط از قطب محل سکونت خود به ترتیب اولویت انتخاب کرده و متقاضیانی که قطب محل سکونتشان مشهد است در صورت تمایل فقط می توانند مناطق رضویه، احمد آباد،کلات و گلبهار را انتخاب کنند.

وی بیان کرد: ثبت نام کنندگان کد رهگیری را نزد خود حفظ و زمان تایید فرم و ارائه مدرک نیز اعلام خواهد شد.

کد خبر 2106496

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 6 =