درایت رهبری گره‌گشای فتنه 88 بود/ فریب‌خوردگان عذرخواهی کنند

قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی، با بیان اینکه تدابیر و داریت رهبری گره گشای فتنه 88 بود، گفت: فریب خوردگان فتنه 88 با عذرخواهی می توانند پشتوانه ای برای آینده امنیت کشور باشند.

پرویز سروری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع دانشجویان و انتقاد ایشان از فتنه گران و تهمت زدگان به نظام در انتخابات سال 88 گفت: سال ها باید بگذرد تا معلوم شود در سال 88 فتنه گران چه نقشه خطرناکی را برای کشور طراحی کرده بودند و چه توطئه های پلیدی پشت این شعار تقلب وجود داشت.

منتخب مردم تهران در شورای چهارم با بیان اینکه مدیریت رهبری گره گشای فتنه 88 شد، گفت: مقام معظم رهبری با درایتشان جلوی فاجعه ای بزرگ در ایران را گرفتند وگرنه امروز آنچه را که در مصر شاهدیم در ایران نیز رخ داده بود.

قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی، افزود: اگر هدایت و رهنمودهای رهبری و اطاعت مردم و لبیک آنان به ولی فقیه شان نبود، آن اردوکشی های خیابانی و پیوند نام مبارک میان نظام سلطه و دست نشانده های داخلی شان و عناصر تندرو، ایران را تبدیل به کانون بحران منطقه می کرد.

سروری با بیان اینکه انتخابات 92 دروغ بزرگ غافلین و خائنین را برای ملت آشکار کرد، گفت: با انتخابات 92 مهر صحت و سلامت بر انتخابات کشور زده شد.

وی تاکید کرد: بعد از برگزاری انتخابات 92 توقع این بود که کسانی که بر طبل دروغ تقلب کوبیدند و نظام را به چالش کشیدند از مردم عذرخواهی کنند؛ اما بجای این کار با طفره رفتن از این موضوع تلاش کردند خود را در حاشیه امن قرار دهند؛ اما اگر قرار است در صحنه سیاسی کشور حضوری فعال داشته باشند باید از ملت عذرخواهی کنند.

قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه عذرخواهی و توبه فتنه گران می تواند مسکنی برای مردم باشد، گفت: فریب خوردگان فتنه 88 با عذرخواهی شان می توانند پشتوانه ای برای آینده امنیت کشور باشند.

 

کد خبر 2106539

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =