در مراسمي كه با حضور رييس سازمان تربيت بدني و رييس فدراسيون تيراندازي برگزار شد، علاوه بر افتتاح ساختمان جديد اداري بازسازي شده اين فدراسيون، كلنگ احداث كاملترين سالن استاندارد تفنگ و تپانچه بادي تيراندازي نيز بر زمين زده شد.

به گزارش خبرگزاري "مهر" در اين مراسم كه مدير مجموعه ورزشي آزادي و تني چند از ساير مديران سازمان تربيت بدني نيز در آن حضور داشتند، پس از بازديد رييس سازمان از بخشهاي مختلف ساختمان جديد اداري فدراسيون ، ايشان با نحوه چگونگي ساخت سالن جديد 80 خطه تفنگ و تپانچه بادي كه در زميني به وسعت 3700 متر مربع و با تجهيزات كامل ساخته خواهد شد، آشنا شدند.
بر اساس اين گزارش ، مهندس مهرعليزاده پس از مراسم كلنگ زني در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چندين سال بود كه ساختمان اداري و سالنهاي فدراسيون تيراندازي دراين محل به گونه اي كهنه و فرسوده شده بود كه قابل استفاده نبود. از همين رو با تخصيص اعتبارات لازم از چندين ماه گذشته كار بازسازي اين قسمت از مجموعه ورزشي آزادي انجام گرفت كه خوشبختانه هم اكنون بخش اداري آن تعمير شده و آماده بهره برداري است.
وي افزود: با اعتباراتي درحدود يك ميليارد تومان كه امسال نبربراي تجهيز سالنهاي تيراندازي اين فدراسيون در نظرگرفته شده است اميدوارم هرچه سريعترو با كامل شدن اين سالنها، ايران در آينده نزديك بتواند ميزبان رقابتهاي بزرگ تيراندازي در سطح آسيا و حتي جهان باشد.
دكتر اسدالله حيدري، رييس فدراسيون تيراندازي نيز در اين رابطه اظهار داشت: با كمكهاي سازمان تربيت بدني و مديريت مجموعه ورزشي آزادي ساختمان اداري اين فدراسيون هم اكنون قابل بهره برداري است كه اميدوارم با پيگيري ها و حمايت هاي مجدد، بازسازي سالنهاي 25 و 50 متر تيراندازي و ساخت سالن 80 خطه تفنگ و تپانچه بادي 10 متر جديد نيز هر چه سريعتر انجام شود تا ازاين مكان علاوه بر رفع نيازهاي موجود بتوان به عنوان آكادمي تيراندازي كشور نيز مورد استفاده هاي علمي قرار گيرد.

کد خبر 212556

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 1 =