بنابر آمار و ارقام واحد 137 شهرداري تهران ، ساماندهي سه معضل شهري اعم از زباله ، سد معبر و لكه گيري آسفالت خيابانها در صدر خواسته هاي تماس گيرندگان با اين واحد در تيرماه امسال قرار داشت.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از روابط عمومي شهرداري تهران ، در طول ماه گذشته، واحد 137 شهرداري تهران 8 هزار و 942 پيام از شهروندان دريافت كرده است كه از اين تعداد  5869، 1985، 248 و 415 پيام به ترتيب مربوط به حوزه هاي  فعاليت معاونت هاي خدمات شهري ، فني و عمراني، شهرسازي و معماري و حمل و نقل و ترافيك بوده است و در مجموع بيشترين پيام ها به حوزه خدمات شهري با 6/65 درصد بر مي گردد.

بنابراين گزارش ميانگين پيام ها براي هر منطقه 406 مورد بوده است و از بين شهرداري هاي مناطق نيز بيشترين پيام مردمي با 1065 مورد مربوط به شهرداري منطقه 4 و كمترين پيام با 64 مورد به منطقه 22 تعلق داشت.

اين گزارش مي افزايد: مشكلات مطرح شده در حوزه خدمات شهري عمدتا پيرامون زباله و سد معبر و معاونت فني و عمراني در خصوص لكه گيري آسفالت بوده است. همچنين در دو حوزه شهرسازي و حمل و نقل و ترافيك نيز به ترتيب زمين هاي باير و نصب سرعت گير از موضوعاتي بوده كه به منظور رفع آنها، شهروندان تهراني در تيرماه با واحد 137 تماس گرفتند.
 

کد خبر 212674

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 8 =