در حال برنامه ریزی برای تعامل بهتر دولت و مجلس هستیم

معاون پارلمانی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه هر اقدام سازنده ای در توسعه همکاری مجلس و دولت را در دستور کار خود قرار می دهیم گفت: در حال برنامه ریزی برای تعامل بهتر بین دولت و مجلس هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور بعدازظهر امروز در حاشیه جلسه هیات دولت درباره برنامه های کاری خود در این معاونت  با توجه به اینکه سابقه 16 ساله در مجلس شورای اسلامی و الزامات قوه مقننه و نمایندگا مجلس و نیز تجربه معاونت پارلمانی در دوره ای ، کار برای من شناخته شده است.

وی افزود: مجلس هم در بحث تعامل با دولت نشان داده که عزمش در همکاری با دولت است البته رئیس جمهور هم بر همکاری با قوا و بخصوص مجلس و نمایندگان تاکید کردند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: با توجه به سوابق قبلی، انشاءالله در جهت تحکیم همکاریهای دولت و مجلس گامهایی را بر می دارم.

وی درباره اینکه اولین مسئله مورد تاکید شما در معاونت پارلمانی رئیس جمهور و تعامل دولت و مجلس چه خواهد بود گفت: نماینده دولت باید متناسب با طرح های در دستور کار مجلس رایزنی کند، ما متناسب با طرح ها و لوایح قبلی و نیز طرح ها و لوایح جدید تعامل خواهیم کرد.

انصاری با اشاره به اینکه البته کمیسیون های مختلف مجلس و معاونت های دولت هر کدام در حوزه های تخصصی خود برنامه هایی دارند تصریح کرد: بخشی از وظیفه ما ایجاد هماهنگی بین این دستگاهها است.

وی با اشاره به اینکه انشاءالله از فردا سعی می کنیم ارتباطمان را با مجلس برقرار کنیم خاطرنشان کرد: امیدوارم سرفصل تازه ای از همکاری بین دو قوه ایجاد شود.

معاون پارلمانی رئیس جمهور همچنین  تاکید کرد: برای نحوه تعامل دو قوه برنامه ریزی می کنیم و هر اقدامی که در توسعه همکاری مجلس و دولت سازگار باشد انجام می دهیم.
 

کد خبر 2127493

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 8 =