شرط رقابت متقاضیان شغل در بازار کار/ کشف استعدادهای حرفه‌ای جوانان

شناسهٔ خبر: 2136236 -
مدیرکل فنی و حرفه ای استان تهران با تاکید بر لزوم کشف استعدادهای حرف ای جوانان و ایجاد فرصت مناسب برای شکوفایی مهارت ها گفت: افراد به شرطی می توانند در بازار کار رقابت کنند که از مهارت های لازم برخوردار باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا خانپور گفت: نخبگان مهارتی با داشتن پتانسیل بالا و آشنایی با دنیای واقعی کسب و کار می توانند زمینه اشتغال مولد و پایدار را فراهم سازند. مجموعه آموزش فنی و حرفه ای کشور در راستای کشف استعدادهای حرفه‌ ای جوانان و ایجاد فرصت مناسب برای شکوفایی مهارت‌ ها، فراهم نمودن فرصت مناسب برای رقابت سالم میان جوانان کشور و نشان دادن اهمیت کسب مهارت در توسعه اقتصاد به عموم مردم مسابقات ملی مهارت را برگزار می نمایند.

مدیرکل استان تهران با اشاره به شرایط خاص تحولات مستمر فناوری ها و اقتصاد بر مهارت های شغلی و بازار کار افزود: با توجه به شرایط به وجود آمده، جایگاه آموزش های فنی و حرفه ای در یاری رساندن به نیروی کار جهت همراهی و هماهنگی با وضعیت فعلی بسیار  مهم است و در حقیقت همه افراد به شرطی می توانند در بازار کار رقابت کنند که از مهارت های لازم در شغل و پیشه خود  و مهارت های تخصصی برخوردار باشند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 2 =