ورشکستگی کارخانه چیت سازی اقتصاد بهشهر را فلج کرد

بهشهر - خبرگزاری مهر: سرپرست معاونت سياسي امنيتي استاندار مازندران اظهار داشت: كارخانه چيت سازي بهشهر روزي منبع درآمد و روزي رساندن به هزاران خانواده بوده كه متاسفانه با ورشكستگي و تعطيلي آن اقتصاد شهر فلج شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، عليرضا يونسي پنجشنبه شب در جلسه بررسي مشكلات كارخانه چيت سازي بهشهر افزود: استفاده از پتانسيل و ظرفيت هاي مناطق مختلف راهي در جهت خودكفايي و بي نيازي است.
 
يونسي گفت: شهرستان بهشهر داراي ظرفيتهاي بالقوه فراوان است و بايد در بخش كشاورزي از پتانسيل هاي مختلف منطقه در جهت توسعه كشاورزي استفاده كنيم.
 
وي افزود: مازندران سرشار از امكانات بالقوه است و بايد از اين امكانات بدرستي استفاده كنيم و  افزايش سطح درآمد در مناطق مختلف بايد به صورت تخصصي و كارشناسي دنبال شود.
 
مطالبات 40 میلیارد ریالی
 
نماينده مردم بهشهر، نكا و گلوگاه در مجلس شوراي اسلامي نيز در سخناني گفت: اكنون مطالبات بخش خصوصي، دولتي و كارگران بيش از 40 ميليارد ريال است كه اميدواريم با برنامه ريزي پرداخت شود.
 
احمد علي مقيمي افزود: كارگران چيت سازي بهشهر حق بزرگي بر اين انقلاب و مردم دارند و همين كارگران بودند كه چرخه اقتصادي را در كشور در دوران جنگ رونق بخشيدند.
 
وي يادآور شد: كارگران و كاركنان چيت سازي بهشهر در طول 8 سال دفاع مقدس هر ساله يكماه از حقوق خود را به جبهه و جنگ اختصاص دادند و اكنون اينگونه مورد بي مهري قرار گرفتن حقشان نيست و بايد حق و حقوقشان در اسرع وقت پيگيري و پرداخت شود.
 
فرماندار بهشهر نيز در سخناني گفت: براي پرداخت طلب طلبكاران، زمينهاي مختلفي توسط طلبكاران توقيف شد كه برآنيم ابتدا توقيفات مختلف را آزاد كنيم.
 
محمد تقي نورزاد افزود: 5/8 هكتار از زمين هاي كارخانه چيت سازي براي بانك ملي، تامين اجتماعي و دارايي در نظر گرفته شده كه بايد با رفع توقيفات در راستاي كارشناسي، واگذاري و قيمت گذاري اقدام كنند.
 
وي ادامه داد: در همين راستا  زمينهايي نيز براي طلبكاران بخش خصوصي و كارگران مشخص شده است كه اميدواريم با رفع توقيفات در زمينه واگذاري اقدام كنيم.
کد خبر 2148436

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 5 =