احیای دوباره مرکز پژوهش های شورا و شهرداری تبریز

تبریز – خبرگزاری مهر : عضو شورای چهارم شهر تبریز از احیای دوباره مرکز پژوهش های شورای شهر و شهرداری تبریز خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، ایران آهور صبح چهارشنبه درحاشیه جلسه شورای شهر در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت : مرکز پژوهش های شورای شهر تبریز در طول چندین سال گذشته غیرفعال مانده است در حالی که بیشتر تحصیل کردگان و فعالان علمی و دانشگاهی انتظار فعالیت دوباره این مرکز را دارند.

وی ادامه داد : اما طی توافقاتی قصدمان این است که نام این مرکز را به مرکز پژوهش های شورا و شهرداری تغییر نام دهیم .

آهور افزود : با احیای این مرکز شاهد پیشبرد عملی و مطالعه شده کار های اجرایی و تولید علم خواهیم بود تا تمامی کارهای اجرایی شهری با پژوهش پیش بروند.

جواد ششگلانی نیز طی سخنانی اظهار داشت : تامین زیرساخت های ورزشی، توجه به ورزش همگانی و ورود شهرداری و شورا به ورزش قهرمانی و حرفه ای، اصلی ترین خواسته آن های جامعه ورزشی شهر تبریز است.

عضو شورای چهارم شهر تبریز با اشاره به فعالیت گروه ها و اقشار مختلف در جریان انتخاب اعضای شورای شهر افزود: اعضای شورا توسط اقشار و وابستگی جناحی انتخاب نشده اند و اگر این موضوع هم وجود داشته باشد فقط درصد کمی تاثیرگذار خواهد بود. برای مثال انتخاب بنده تنها از سوی درصد کمی از فوتبال دوستان بوده است و بقیه آراء متعلق به عموم مردم است و اعضای شورا انتخاب عموم شهروندان هستند و باید به انتظار و خواسته تمامی شهروندان توجه کنیم.

وی اظهار کرد: طبیعی است که به واسطه فعالیت در حوزه ورزش با اهالی ورزش و ورزشکاران آشنایی داشتم و قبل از انتخابات نیز آن ها انتظارات خود را به ما رساندند و ما هم تا جایی که در حیطه وظایف شورا است، اقدام خواهیم کرد.

وی در تبیین انتظارات جامعه ورزشی گفت: حضور شهرداری در ترویج ورزش با برنامه ریزی صحیح امکان پذیر است البته در شورای سوم نیز تا حدودی به این اهداف نایل شدیم و اکنون نیز فعالیت برای تحقق مطالبات باقی مانده ادامه دارد اما باید توجه داشت که شورا و شهرداری فقط تا حدودی می تواند از ورزش حمایت کند و باقی اقدامات به عهده سازمان ورزش و جوانان است.

ششگلانی بودجه مورد نظر را برای تامین زیرساخت های ورزشی کافی دانسته و گفت: شهرداری تبریز بودجه این بخش را مشخص کرده است و به نظر کافی می رسد از این رو در ادامه و با برنامه ریزی صحیح می توان حضور شهرداری را در ترویج رشته های مختلف ورزشی پررنگ تر کرد.

 

کد خبر 2183942

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 15 =