سناریوهای مستکبران عالم به برکت روح عاشورا در هم ریخت/ آغاز نزول قدرت استکبار

مشهد - خبرگزاری مهر: جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه سناریوهای مستکبران عالم به برکت روح عاشورا در هم ریخته است، گفت: نقشه‌های شوم آنان همچون گذشته نقش بر آب شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین سلامی، پنچشنبه شب در گردهمایی ائمه جماعات، هیئت امنا و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج در حسینیه امام خمینی (ره) مشهد اظهار کرد: مستکبران عالم استراتژی‌ها و سناریوهای گوناگونی را به صورت مدون و پیچیده طراحی کردند و از حوزه جنگ سخت به حوزه تهاجم فرهنگی روی ‌آورند و تلاش کردند روح و جسم جوانان ما را تسخیر کنند اما در نهایت سناریوسازی آنان راه به جایی نبرد.

آغاز نزول قدرت استکبار

وی ادامه داد: مسجد جایگاهی والا داشته و محلی است که جنگ علیه اندیشه‌های بنیانکن استکبار آغاز می شود لذا مستکبران عالم سعی می کنند در عقل جوانان نفوذ کنند و با ساخت فیلم‌های هالیوودی و سایر ابزارها فکر جوان مسلمان را به ابتذال سوق دهند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه امروز دشمن دریافته است که آفتاب عمر امپراطوری‌اش به غروب نزدیک‌ شده، افزود: بی تردید امپراطوری‌های بزرگ چرخه عمر معین و منحنی نزول و چرخه انقباض دارند.  

وی با بیان اینکه بی تردید جدال و چالش جمهوری اسلامی با غرب بر کاهش چند درصدی غنی سازی و سانترفیوژها نیست، افزود: غرب با بهانه تراشی های خود به دنبال کینه اندوزی نسبت به جوهره قدرت جمهوری اسلامی است و می خواهد با هجوم به منبع اصلی قدرت یعنی اسلام و ولایت این نظام را نابود کند.

میدان جولان دادن برای مستکبران تنگ شده است

سردار سلامی یادآور شد: امروز چرخه نزول قدرت و انقباض استکبار آغاز شده و مستکبران با هراس از قدرت جمهوری اسلامی میدان تنفس و جولان دادن برایشان تنگ و تنگ تر شده است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: بی تردید اگر جمهوری اسلامی از خود سستی نشان می داد ابر قدرت‌های دنیا در برابر این نظام درمانده نمی شدند.

بزرگترین آرزوی آمریکایی ها کاهش چند درصدی غنی سازی اورانیوم

وی بیان کرد: جمهوری اسلامی آرزوهای استکبار را مچاله کرد طوری که امروز مشاهده می کنیم که کار آمریکایی‌ها به جایی رسیده که بزرگترین آرزویشان کاهش چند درصدی از غنی‌سازی جمهوری اسلامی ایران است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به این مطلب که جهان از تعادل خارج شده، عنوان کرد: تعادلی که غرب و شرق آن را ساخته بودند در حال ویران شدن است و امروز اسلام می‌خواهد نظم جدیدی را براساس منطق وحی و ارزش‌های اسلامی بسازد.

محراب مساجد مکانی برای مقابله با شیاطین

سردار سلامی مساجد را پایگاه‌های توحید و محلی برای ترویج احکام الهی دانست و افزود: امروز در شرایطی به سر می بریم که محراب مساجد می تواند مکانی برای مقابله با شیاطین باشد و بی شک با پناه بردن به مساجد و پیروی از اسلام ناب محمدی نهضت ما یک انقلاب تمدنی فراتر از مرزهاست و امروز هیچ قدرتی این نظام را در محدوده ملی جغرافیایی‌ تعریف نکرده بلکه ایران را در میان همه جوامع اسلامی مشاهده می کنند.

اسلام با مستکبران و با جاهلیت در ستیز است

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه اسلام با مستکبران قدرتمند و با جاهلیت در ستیز و جنگ است، تصریح کرد: تمام مستکبران عالم دست به دست هم داده‌اند و با بهره گیری از قدرت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری با تلاش‌های بی‌وقفه به دنبال خاموش کردن نور اسلام هستند اما در نهایت بازهم نمی توانند این چراغ فروزان را خاموش سازند.

کد خبر 2184925

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 4 =