دومین همایش ملی مدیریت کیفیت خدمات شهری 21 آذر ماه برگزار می شود

مشهد - خبرگزاری مهر: دومین همایش ملی مدیریت کیفیت خدمات شهری 21 آذر ماه در مشهد برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر دومین همایش ملی مدیریت کیفیت خدمات شهری با ارائه دستاوردهای عملی و تحقیقاتی در حوزه کیفیت خدمات شهری و با حضور مسئولان کشوری در مشهد برگزار می شود.

همایش توجیهی تخصصی برگزاری دومین کنفرانس ملی مدیریت کیفیت خدمات شهری  ظهر جمعه در هتل همای مشهد برگزار شد و مشاور امور سرمایه گذاری داخلی و خارجی وزیر صنعت و معدن و تجارت از برگزاری دومین  همایش ملی کیفیت خدمات شهری در هتل پردیسان مشهد با همکاری بخش خصوصی خبر داد.

تفکر کیفی نیاز است

بهروز ریاحی در این همایش تخصصی که با حضور اساتید و مسئولان کشوری و مدیریت شهری مشهد برگزار شد اظهار کرد: باید رویکرد ها به سمت کیفیت برود و امروز برای کیفیت سند نمی خواهیم بلکه تفکر کیفی نیاز است.

دبیر دومین همایش ملی کنفرانس مدیریت کیفیت خدمات شهری ادامه داد: افزایش کیفیت خدمات شهری با رضایت مردم ارتباط مستقیم دارد و با مطالعه به پنج دلیل عمده حمل و نقل عمومی، رفاه عمومی ، ارتباطات عمومی، بهداست عمومی و مدیریت یکپارچه شهری می رسیم.

علت بسیاری از ویرانی ها در زلزله عدم رعایت کیفیت سازه ها

ریاحی یادآور شد: کشورها امروز در برابر حوادث غیر مترقبه عاجزند و ما زلزله بم را تجربه کرده ایم که علت بسیاری از ویرانی هایش عدم رعایت در کیفیت سازه ها از جمله جوش های ساختمانی بود.

وی با تاکید بر ضرورت ایجاد حس مسئولیت درمهندسان ناظر ساختمانی بیان کرد: رعایت کیفیت در خدمات شهری باید ساماندهی شود.

دبیر دومین همایش ملی کنفرانس مدیریت کیفیت خدمات شهری با تاکید بر اینکه کیفیت در خدمات حرف اول می زند عنوان کرد: هنوز در برخی شهرداری ها برای صدور پروانه باید به بایگانی های کهنه 30 سال پیش برگردیم.

ریاحی  ادامه داد: این کیفیت در خدمات به جند دلیل اهمیت دارد که از جمله اینکه رضایت عمومی مردم را در بر دارد.

وی تاکید کرد: رضایت عمومی مردم سرمایه اجتماعی دولت است که این سرمایه مادی نیست بلکه اعتماد مردم به حکومت و نظام است.

اگر به دنبال حفظ سرمایه اجتماعی هستیم باید کیفیت خدمات را بهتر کنیم

مشاور امور سرمایه گذاری داخلی و خارجی وزیر صنعت و معدن و تجارت اظهار کرد: اگر به دنبال حفظ سرمایه اجتماعی هستیم باید کیفیت خدمات را بهتر کنیم.

وی با اعلام اینکه 80 هزار خودرو در تهران شماره گذاری و 20 هزار در مشهد پرسید : آیا با افزایش خودروها، خیابانها ، فضای سبز و امکانات زیر ساختی برای افزایش کیفیت خدمات با ورود خودروها به شهر هم افزایش داشته است.

ریاحی در بخش دیگری از سخنانش گفت:  بهره مندی از هنر نیز یکی از حقوق شهروندان است اما سرانه 100 هزار به یک سینما را در شهرها نداریم.

کد خبر 2185117

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 1 =