برنامه کمیسیون ماده 100 برای شناسایی متخلفان حرفه ای ساختمانی 

مدیر کل امور اجرایی کمیسیونهای ماده 100 شهرداری تهران با تاکید بر برخورد با متخلفان ساختمانی گفت: تساوی بین جرم و مجازات و تاکید بر شناسایی متخلفان حرفه‌ای از اولویتهایی است که دنبال می شود .

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر سید محمد موسوی با تاکید بر اهمیت نمای ساختمانها و سیما و منظر شهری گفت: نمای یک ساختمان قطعا بسیار حائز اهمیت است ، چراکه نمای یک ساختمان چهره و سیمای شهر را تشکیل می‌دهد، که تک تک افراد شهر را درگیر می‌کند .

وی افزود: از آنجا که نما در معرض دید شهروندان است تاثیرات زیادی بر روحیه افراد دارد و از این رو اگر کسی به مسائل شرعی نیز اعتقاد دارد باید این امور را لحاظ کند.

مدیر کل امور اجرایی کمیسیونهای ماده 100 شهرداری تهران در خصوص برخورد با متخلفان ساختمانی اظهار کرد: به هیچ عنوان نباید از متخلفان ساختمانی چشم پوشی کرد ، چرا که  گاهی عدم توجه به تخلفی کوچک، انقدر آن را بزرگ می‌کند که ارگانهای مختلف را درگیر می‌کند.

موسوی تصریح کرد: تساوی بین جرم و مجازات و تاکید بر شناسایی متخلفان حرفه‌ای از اولویت هایی است که دنبال می شود .

مدیرکل امور اجرایی کمیسیونهای ماده 100 خاطر نشان کرد: همچنین رسیدن به وحدت رویه در صدور آراء توسط کمیسیون ها نیز از دیگر اولویتهایی است که باید با فرصت بیشتری دنبال شود . 

کد خبر 2220528

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 7 =