اجرای برنامه ریزی های دقیق در امور فرهنگی مانع هدر رفتن انرژی و هزینه می شود

کرج – خبرگزاری مهر، معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج گفت: مجموعه مدیریت شهری کرج با برنامه ریزی و تدوین سیاستگذاری ها در امور فرهنگی و اجتماعی در صدد اجرای دقیق و هدفمند امور فرهنگی و همچنین جلوگیری از هدر رفتن انرژی و هزینه های مالی است.

مصطفی رضاحسینی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب گفت: کمیسیون فرهنگی و همچنین مجموعه فرهنگی مدریت شهری کرج به طور مشترک نقش پررنگی در جلوگیری از هدر رفتن هزینه ها و وقت و انرژی خواهند داشت.

این مسئول تصریح کرد: سیاست کلی و اصلی امور فرهنگی و اجتماعی در شهر تامین و تخصیص بودجه و اعتبار برای کارهای فرهنگی است که این امر بر روی دوش شورا و همچنین شهرداری شهر کرج است.

رضاحسینی با اشاره به وظایف فرهنگی مجموعه شهری کرج تاکید کرد: توسعه عمومی رسالت اصلی فرهنگ در جامعه است و با ایجاد زیرساخت ها و همچنین فراهم کردن بسترهای مناسب و شناسایی ظرفیت های فرهنگی در جامعه باید گامهای بزرگی را برای رشد اقتصادی  اجتماعی برداشت.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج با اشاره به ضرورت استفاده از فرهنگ اسلامی در میان شهروندان افزود: در جامعه باید تلاش شود که ارزش های اسلامی حاکم شود و با تلاش در ایجاد فرهنگ زیبای ایثار و فداکاری و همچنین ترویج سبک زندگی به روش های اسلامی می توانیم جامعه ای سالم و با نشاط داشته باشیم.

وی در ادامه ادآور شد: برای ایجاد بسترهای فرهنگی در جامعه باید به شاخص های اجتماعی بیشتر بها دهیم چرا که برای ارتقاء فرهنگ در بین شهروندان نقش موضوعات فرهنگی بر کسی پوشیده نیست.

رضا حسنی در پایان خاطرنشان کرد: با فراهم کردن شاخص های اجتماعی و امور فرهنگی می توانیم شاهد افزایش مشارکت های اجتماعی شهروندان در هر زمینه باشیم.
   
 

کد خبر 2234883

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 4 =