برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی و استفاده از داده های مکانی برای مدیران البرزی

کرج - خبرگزاری مهر: مدیر کل دفتر آمار و اطلاعات و GIS استانداری البرز گفت: کارگاه آموزشی استفاده از داده های مکانیGIS ویژه مدیران کل دستگاههای اجرایی استان برگزار می شود.

یحیی رمضانی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: دفتر آمار و اطلاعات و GIS استانداری این دوره آموزشی را به مدت 4ساعت و با استفاده از تکنیکهای روزGIS اواخر اسفند ماه 92 برگزار می کند.

وی در ادامه افزود: یکی از شاخصه هاي ارزیابی مدیران توانمند این است که به نيازمنديهاي اطلاعاتي سازمان خود در جهت رسيدن به اهداف سازماني اشراف داشته باشند و بر اساس آن نيازها، از بين انبوه اطلاعات موجود در فضاي کار و زندگي، اطلاعات پيش برنده خود را انتخاب و مورد استفاده قرار دهند، در غير اينصورت، انبوهي از اطلاعات، مديران را به گمراهي خواهد كشاند.

رمضانی تصریح کرد: به همین منظور اداره کل آمار و اطلاعات و GIS استانداری البرز، در راستای توسعه و نشر استفاده از دانش مربوط به داده های مکانی و توانمند سازی مدیران در استفاده از این ابزار برای تصمیم گیری بهتر در نظر دارد با هماهنگی مرکز آمار ایران، اداره کل آموزش و پژوهش، اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان آشنایی و استفاده از داده های مکانی( ویژه مدیران استان) کند.

وی تاکید کرد: این اقدام مورد استقبال اکثریت مدیران قرار گرفته وآماده پذیرش وثبت نام ازدیگر مدیران کل  ستگاههای اجرایی سطح استان در این دوره کوتاه مدت تخصصی است.

گفتنی است در حال حاضر، این اداره کل اقدام به برگزاری دو دوره آموزش نرم افزار GIS برای کارشناسان دستگاهها نموده و سومین دوره آن نیز یازدهم اسفند ماه در دفتر آموزش و پژوهش استانداری تشکیل خواهد شد.
 

کد خبر 2245430

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 0 =