ورزش بوکس در کرمانشاه باید تقوبت شود

کرمانشاه - خبرگزاری مهر: مربی بوکس کرمانشاه گفت: وضعیت بوکس کرمانشاه اصلا مناسب نیست، وقتی حال وروز بوکس را می بینم افسوس می خورم از اینکه چرا با وجود پتانسیل ونیروهای بالقوه دیگر آن قدرت گذشته را نداریم.

مربی بوکس کرمانشاه در گفتگو با مهر اظهار داشت: وضعیت بوکس کرمانشاه اصلا مناسب نیست، وقتی حال و روز بوکس را می بینم افسوس می خورم از اینکه چرا با وجود پتانسیل ونیروهای بالقوه دیگر آن قدرت گذشته را نداریم.

پرویز غلامی گفت: با گذشت زمان مشخص شد که بوکس کرمانشاه در راه نابودی پیش می رود، چرا گذشته بوکس این استان را به یاد نمی آوریم؟ زمانی بود که کرمانشاه در تیم ملی بوکس 8 نماینده داشت، اما الان داریم کجا می رویم؟ آیا اوضاع کنونی شایسته بوکس این استان است؟

غلامی ادامه داد: خیلی خوشحال هستم که مجتبی جوهری سکاندار ورزش کرمانشاه شده است و حتم دارم که او بوکس را از این وضعیت رهایی خواهد بخشید، امیدوار هستم هرچه سریع تر چاره ای برای حل مشکلات بوکس بیندیشد.

غلامی در ادامه به دوری چند ساله خود از بوکس کرمانشاه اشاره کرد وبیان داشت: کدام دوری؟ من متعلق به بوکس هستم پس جایی نخواهم رفت،هر چند در این چند سال تمریناتم را در سالن بوکسی که در خانه ام احداث کرده بودم ادامه دادم، اما هیچگاه از بوکس دورنشدم، اکنون نیز با آمدن جوهری حاضر هستم که شبانه روز در خدمت بوکس و ورزش کرمانشاه باشم.

این مربی بوکس در ادامه تصریح کرد: کرمانشاه سرشار از استعداد و ستاره در رشته بوکس است، اما متاسفانه در این سال ها خیلی از این ظرفیت ها استفاده نشده، متاسفانه امروزه شرایط بوکس کرمانشاه به گونه ای شده که بوکسورهای نوجوان و جوان اگر به رده  بزرگسال برسند دیگر کارایی لازم را ندارند، این یک ضعف عمده برای بوکس استان است.

غلامی تاکید کرد: حتم دارم که با تغییر اوضاع ورزش، بزرگان وکسانی که در این چند سال ترجیح دادند از بوکس کرمانشاه دور باشند برخواهند گشت، به خصوص اینکه جوهری در بدو انتصابش به عنوان رییس اداره ورزش صراحتا اعلام کردند که بزرگان ورزش باید برگردند، پس امیدوار هستم که دلسوخته گان واقعی بوکس برای کمک به این رشته ورزشی برگردند وشرایط را تغییر دهند.
 

کد خبر 2246312

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 13 =