دبیرکل خانه پرستار احضار شد

دبیرکل خانه پرستار، به هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهران احضار شد.

محمد شریفی مقدم در گفتگو با خبرنگار مهر، دلیل احضارش به هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان دانشگاه علوم پزشکی تهران را، اعتراض پرستاران بیمارستان امام خمینی(ره) عنوان کرد و افزود: به دنبال اعتراضی پرستاران بیمارستان امام خمینی(ره)، ابلاغیه ای به بنده داد شد مبنی بر اینکه می بایست جهت دفاعیه به هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان دانشگاه علوم پزشکی تهران بروم.

وی با طرح این موضوع که مسئولین بیمارستان امام خمینی(ره) به جای توجه به خواسته های قانونی و به حق پرستاران که چیزی جز اجرای قانون و تاکید بر پایبندی مسئولین به این قوانین نیست، اظهارداشت: پرستاران، به دنبال اجرای قانون تعرفه گذاری و رفع تبعیض در پرداختها، برخوردها و شفاف سازی در پرداختها هستند. اینکه مشخص شود سهم پرستاری از کارانه پرداختی به بیمارستانها چقدر است و از محل درآمد وزارت بهداشت برای پیوند کبد، چقدر سهم پرستاران است.

دبیرکل خانه پرستار ادامه داد: مسئولین بیمارستان امام خمینی(ره) به جای رسیدگی و توجه به مشکلات جامعه پرستاری، به دنبال احضار مسئولین صنفی پرستاری هستند و مطمئنا با این قبیل روشها که بخواهند با وارد کردن اتهام، مسئولین صنفی پرستاری را از پیگیری مسائل و مشکلات پرستاران منصرف کنند؛ روشی بیهوده است.

شریفی مقدم تاکید کرد: بنده به عنوان نماینده پرستاران، با عزم راسخ تر، مسائل و مشکلات پرستاری را دنبال و رسیدگی خواهم کرد.

کد خبر 2258116

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha