تمامی خبرنگاران در سال 93 آرم می‌گیرند/ قرار نیست از معاونت حمل و نقل بروم

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران با اشاره به انتقادات اعضای شورا نسبت به عدم دریافت آرم خبرنگاری گفت: در سال 93 تمامی خبرنگاران آرم خبرنگاری می گیرند.

به گزارش خبرنگار مهر، سید جعفر تشکری هاشمی در حاشیه جلسه روز سه شنبه شورا در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برای آنکه خبرنگاران در سال جاری به حق خود برسند، امسال به تمامی خبرنگاران آرم می دهیم، اما در سال 94 دیگر این رویه را دنبال نمی کنیم که ما یک سهمیه به رسانه و سهمیه مجزایی به خبرنگاران بدهیم.

تشکری هاشمی ادامه داد: در رسانه ها اینطور معمول شده که سهمیه ها به افراد غیر از خبرنگار داده می شود و خبرنگاران برای دریافت آن به شهرداری مراجعه می‌کنند ما در حال حاضر 5 برابر میزان خبرنگاران فعال آرم به رسانه ها داده ایم، اما این آرم ها به غیرخبرنگاران رسیده است.

وی در خصوص نحوه توزیع آرم به رسانه ها گفت: بر اساس تعداد خبرنگاران و تیراژ به هر رسانه آرم داده می شود و ما برای اینکه عدالت رعایت شود، با مدیران مسئول روزنامه های غیردولتی جلسه ای برگزار کردیم.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران تاکید کرد: اگر آرم های خبرنگاری به درستی توزیع می شد، امروز خبرنگاران چنین مشکلی نداشتند، اما ما تنها در این سال تعهد می کنیم تمامی خبرنگارانی که رسانه هایشان آنها را معرفی کند و یا برای ما محرز شود که خبرنگار هستند آرم به آنها می دهیم، اما در سال آینده این موضوع تکرار نمی شود.

تشکری هاشمی در پاسخ به پرسشی در خصوص احتمال رفتن وی از معاونت حمل و نقل ترافیک گفت: من خودخواسته به معاونت حمل و نقل نیامده ام که از آن بروم و من به عنوان یک سرباز شهردار تهران در هر مسئولیتی که وی تشخیص دهد، فعالیت خواهم کرد، اما صحبتی در خصوص رفتن من از معاونت تا این لحظه با من نشده است.

 

کد خبر 2271259

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 10 =