تکریم و پاسخگویی مناسب دانشجویان اولویت کاری دانشگاه آزاد اهر در سال جدید

اهر – خبرگزاری مهر: رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر بر پاسخگویی مناسب در کمترین زمان ممکن و تکریم ارباب رجوع تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، نادر اسدی سه شنبه در جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر گفت: قشر دانشگاهی یک  قشر فرهنگی است که باید با رفتار مناسب تعامل مثبت، حس همکاری و همدلی آن را به یک فرهنگ همگانی تبدیل نماییم.

وی، گفت: دانشجو قشر تحصیل کرده، آگاه، پرجنب و جوش و در عین حال خلاق و پرسشگر است که باید ضمن برنامه ریزی مناسب خواسته به حق دانشجویان را با ارتقاء کمی و کیفی در حوزه های مختلف برآورده ساخته و رضایتمندی این قشر فهیم و جوان را فراهم نمائیم.

رئیس شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر، تأکید کرد: در سال جدید انتظار دارم اساتید و کارکنان با روحیه مضاعف و پرانرژی بیش ازپیش در خدمت به دانشجویان و حل مشکلات آنها با تسریع در امور و مراجعات دانشجویی تلاش نمایند.

این مسئول در ادامه تصریح کرد: باید با راهکارهای علمی و مشارکت دادن دانشجویان در کارهای علمی و فرهنگی و پژوهشی زمینه بروز استعدادهای بالقوه و خلاقیت های آنها را فراهم کنیم.

اسدی در عین حال به مسائل معیشتی و رفاهی همکاران نیز اشاره کرد و افزود: تلاش خواهیم کرد با تنوع بخشی به برنامه های آموزش ضمن خدمت، رفاهی، خدماتی و مالی همکاران به نحو شایسته در جهت رفاه حال این عزیزان نیز تلاش کنیم تا فارغ از دغدغه ها و نگرانی ها با روحیه ای عالی و با نشاط و شادابی در خدمت اساتید و دانشجویان عزیز باشند.

وی استفاده از تمامی آرا و نظرات و پیشنهادات همکاران را در اداره این مجموعه عظیم مورد تأکید قرار داد و افزود: دانشگاه یک مرکز علمی است و نباید بازیچه این و آن شده و به حاشیه کشیده شود و باید از سلیقه ها و نظرات کلیه همکاران بدون تبعیض استفاده شود و حقیر نیز با تمام توان تلاش خود را در خدمت به اساتید و دانشجویان و کارکنان بیش از پیش مضاعف خواهیم کرد.

وی، حاشیه سازی و هرگونه اختلاف و تفرقه را به ضرر دانشگاه دانست و گفت: سال جدید سال تلاش و کوشش جدی برای پیشرفت و توسعه دانشگاه خواهد بود.

کد خبر 2271427

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 3 =