سرمایه گذاری در سمنان مهمترین بستر توسعه شهر است

سمنان - خبرگزاری مهر: رئیس شورای شهر سمنان سرمایه گذاری را مهمترین بستر توسعه شهر دانست و گفت: در این راستا دبیرخانه مؤثران سمنانی در آینده نزدیک تشکیل می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس آل بویه صبح یکشنبه در نشستی با سمنانیان مقیم تهران در محل شورای شهر سمنان، سرمایه گذاری را یکی از مهمترین بسترهای توسعه این شهر یاد کرد و افزود: همه سمنانی های داخل و خارج از کشور در این زمینه، هم در ایجاد بانک اطلاعاتی و هم در سرمایه گذاری باید دست به دست هم دهند.

وی با بیان اینکه دبیرخانه مؤثران سمنانی در آینده نزدیک تشکیل می شود افزود: در جلسات و نشست های بعدی که در سمنان با حضور شما تشکیل خواهیم داد درباره نامگذاری یکی از روزهای سال به نام روز سمنان تصمیم گیری می شود.

رئیس شورای شهر سمنان با تاکید بر لزوم راهنمایی های زبانی و عملی اعضا این انجمن ابراز داشت: امیدواریم این نشست ها و هماهنگی ها استمرار داشته باشد.

آل بویه، خواستار حمایت مدیران بومی سمنانی شد و گفت: همدلی با این مدیران در داخل و بیرون از سمنان می تواند در پیشرفت این شهر مؤثر باشد.

وی در خاتمه، از تحصیل کرده ها و سرمایه داران سمنانی خواست تا با سرمایه گذاری در پروژه های صنعتی، درمانی، علمی و تجاری در شهر سمنان زمینه های پیشرفت این شهر را بیش از پیش فراهم کنند.

کد خبر 2274614

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 4 =