آغاز فرآیند تشخيص صلاحيت موسسات دانش بنيان

فرايند تشخيص صلاحيت شرکت‌هاي دانش‌بنيان توسط مرکز رشد فناوري اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهي آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، نخستين جلسه تشخيص صلاحيت شرکت‌ها و مؤسسات دانش بنيان توسط مرکز رشد فناوري اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهي (رويش) برگزار شد.

مرکز رشد رويش در بهمن ماه 1392 از سوي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري به عنوان کارگزار تشخيص صلاحيت شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنيان انتخاب شده است.

این فرايند در سه فاز کارشناسي، تشخيص صلاحيت و تأييد کارگروه در معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري انجام مي‌پذيرد و نخستين جلسه اين کميته با حضور 11 نفر از اساتيد خبره اين حوزه به عنوان داور و ساير اعضاي کميته به منظور بررسي صلاحيت يکي از شرکت‌هاي دانش‌بنيان در مرکز رشد جهاد دانشگاهی آغاز شده است.

حبیب الله اصغري -رئیس مرکز رشد جهاد دانشگاهی در این باره گفت: با توجه به اينكه حوزه فعاليت مركز رشد رويش در استان‌هاي تهران، البرز و قزوين تعيين شده است؛ در حال حاضر تشخيص صلاحيت 14 شرکت حوزه فناوري اطلاعات به عنوان شركت دانش بنيان در دستور كار قرار گرفته است که از اين ميان پس از بررسي‌هاي انجام شده 3 شرکت به دليل نداشتن ساختار مناسب از فرايند تشخيص کنار گذاشته شده و مراحل تشخيص 11 شرکت ديگر به تدريج صورت خواهد گرفت.

کد خبر 2294525

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 13 =