300 میلیون تومان اعتبار به بیمارستان ابوالفضل (ع) قصرشیرین اختصاص یافت

کرمانشاه ـ خبرگزاری مهر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: برای تجهیز بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان قصرشیرین در بحث خرید تجهیزات پزشکی بیش از 300 میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته است.

دکتر محمدرضا نیکبخت رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: برای تجهیز بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان قصرشیرین در بحث خرید تجهیزات پزشکی بیش از 300 میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته است.

دکتر محمدرضا نیکبخت گفت: همچنین در بازدیدی که چند روز پیش از بیمارستان شهدای شهرستان سرپل ذهاب داشتیم، این مرکز درمانی با وجود برخی مشکلات در وضعیت قابل قبولی به سر می برد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه در حال حاضر برخی بخش های بیمارستان شهدای سرپل ذهاب در حال تعمیرات است، تاکید کرد: باید گفت که اسکان پزشکان مقیم در بیمارستان شهدای سرپل ذهاب امری است که اولین بار در کشور انجام می شود و خوشبختانه این دانشگاه موفق به انجام آن شده است.

نیکبخت اظهار داشت: برای تجهیز و خرید تجهیزات، بیش از 450 میلیون تومان اعتبار به بیمارستان شهدای سرپل ذهاب اختصاص یافته است که این اعتبار به زودی به این مرکز درمانی برای امور مذکور تامین و پرداخت می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در پایان گفت: به زودی پزشکان ارتوپد و چشم به دیگر پزشکان متخصص این بیمارستان اضافه می شوند.

کد خبر 2305979

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 4 =