بدون شك تيم بسكتبال آذرپيام اروميه را بايد شگفتي سازترين تيم هفته اول ليگ برتر بسكتبال معرفي كرد كه توانست تيم پيكان با چندين ملي پوش را به راحتي و با نتيجه 81 بر 68 شكست دهد.

به گزارش خبرنگار" مهر" تيم پيكان كه با تجمع بازيكنان ملي پوش درپست هاي يك و پنج روبروست و پيش بيني مي شد كه به اين جهت با مشكل روبرو شود همين هم شد و با سه گارد راس در زمين شروع كرد و اگرچه حريف را كه سال گذشته در دسته اول بازي مي كرد دست كم گرفت اما به مرور مشخص شد كه اشتباه كرده است چرا كه آذر پيام با انگيزه اصلا در باد نام بازيكنان ملي پوش پيكان قرارنگرفت و ازهمان ابتدا برحريف پيشي گرفت تا كوارتر اول 23 بر 15 به نفع آذرپيام به پايان برسد.
دراين كوارترازپيكان محمدرضا اسلامي بهترين بود و درتيم آذرپيام دو بازيكن خارجي اين تيم كه در پست يك و پنج فعال بودند بارها سبد پيكان را با پرتابهاي سه امتيازي هدف قراردادند.
اما پيكان هرگز نتوانست با آنان مقابله كند و اين تعقيب و گريز 31 بر 29 در كوارتر دوم باز هم به نفع آذرپيام به پايان رسيد. از كوارتر سوم انتظار مي رفت پيكان با استفاده از بازيكنان ملي پوش به راحتي از حريف پيشي بگيرد كه دفاع ضعيف پيكان با توجه به نفرات داخل زمين، اين اجازه را به پيكان نداد و البته نوع تعويضهاي پيكان هم به گونه اي بود كه هرگز قدرت ملي پوشان اين تيم بر تيم پر تلاش و كم مهره آذرپيام نچربيد و جالب توجه اين است كه درحاليكه چندين پرتاب سه امتيازي را به كرات دريافت كرد اما مدافعان سرسختي چون سعيد داور پناه و سعيد رسولي را روي نيمكت داشت تا نشان دهد كه كادرفني اين تيم هم دربند نامهاي بزرگ اسير است.
در تيم پيكان سهراب نژاد و اميني پنج فوله شدند و شاهسوند هم بدليل آسيب ديدگي از زمين خارج شد اما بازي زيادي به حدادي نرسيد!

کد خبر 232520

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 14 =